Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél éve randizgatunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve randizgatunk és minden egyes alkalommal én fizetek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy a férfinak kell fizetni, de fél év után már kicsit zavaró, hogy soha semmire nem mondja, hogy na most ezt én állom vagy felezzünk.

Én 24, ő 21. Önálló keresetük van mind a kettőnknek.



2023. febr. 1. 17:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A "randizgatunk" az mit takar?
2023. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
Hát én nagyon kellemetlenül érezném magam, ha még csak fel sem ajánlanám hogy legalább az én részemet had fizessem ki. Első randin is felajánlom, ott nyilván nem engedik, de utána én az én részemet a legtöbb esetben kifizetem, vagy legalább hagyom hogy a végén a fiú fizessen, de ahogy kimegyünk az adott helyről felajánlom hogy az én részemet kifizetem. Szokták mondani hogy annak illik fizetni több randi után aki kitalálta a helyszínt/programot, de a minimum felajánlani minden alkalommal. De szerintem az mégjobb, ha nem is nagyon rendszerezve, de egyszer az egyik fél következőnek a másik fél fizet, és így váltogatják. Valamilyen módon jelezned kéne a lánynak, lehet ő teljesen abban a tudatban van hogy mindig a férfinek kell fizetnie, vagy csak szimplán örül hogy neki nem kell költenie. Volt már olyan, hogy ő talált ki egy programot pl. hogy x étterembe menjetek el, és úgy is te fizettél? Vagy mindig te találod ki a helyeket?
2023. febr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy úgy kellene egyszer az egyik, aztán a másik fizet, volt, hogy ő talált ki programot és azt is én fizettem vagy ebédelni megyünk/cukrászdába akkor is. Nem tudom, hogy most az lenne a jó, ha nyíltan ezt így elmondanám neki, bár eléggé kezdek kiábrándulni pont emiatt.
2023. febr. 1. 17:29
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem vetetted ezt föl neki?
2023. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Vártam, hogy hátha lesz változás..
2023. febr. 1. 17:34
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

Alapvetően én azt az elvet vallom, hogy a férfi minden esetben fizeti a saját részét.


Tehát:

1, Ha a lány hív el valahová, akkor nem várom el, hogy Ő fizessen mindent. Az én részemet én fogom fizetni, és, ha olyan a helyzet (mondjuk legelső alkalom és szeretnék kedveskedni), akkor felajánlom, hogy az Ő részét is fizetem. (hangsúlyozom, hogy ez max a legelső alkalommal.)


2, Ha én hívok el egy lányt valahová, akkor számomra egyértelmű, hogy én fizetek.


Viszont, ha a lány intelligens, értelmes, akkor nem fogja hagyni, hogy folyamatosan én fizessek.


Szóval, gratulálok, gyakorlatilag a legszarabb módon használ ki a lány. Valószínűleg érzi, hogy nagyon bejössz neki, ezért mondhatni kihasználja ezt a dolgot.

Nekem ezek után kérdés nem lenne, hogy "dobjam" Őt. Ha Ő magától nem veszi észre azt, hogy nettó tahóság az, amit csinál, akkor mindent elmond a lány hozzáállásáról.

2023. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Elképzelhetőnek tartom, hogy a randizgatás alatt úgy gondolja fizessen a férfi. Kapcsolatban meg közösen.
2023. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nyíltan és határozottan, de kedvesen, nem bunkón szóba hoznám. Ha ezen megsértődik, akkor eleve nem is kár érte.
2023. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%
Fel évig az randizgat, aki nem akar komoly kapcsolatot. Azért 1-2 hónap után össze szoktak jönni a felek, ha mindketten akarnak egymástól valamit…
2023. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
Szólj neki, mert nem fogja magát észrevenni, ha eddig nem tette.
2023. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!