Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fél éve randizgatunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve randizgatunk és minden egyes alkalommal én fizetek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én értem, hogy a férfinak kell fizetni, de fél év után már kicsit zavaró, hogy soha semmire nem mondja, hogy na most ezt én állom vagy felezzünk.

Én 24, ő 21. Önálló keresetük van mind a kettőnknek.



2023. febr. 1. 17:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Fél éve randizgatunk és minden egyes alkalommal én fizetek, mit tegyek?"

ŐŐŐ.... mondjuk ne fizess?? És nézd meg hogy igy is érdekled e.

Itt egy hasonló kérdés.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. febr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%

Érzem előre a lepontozást, de én ezért mondom mindig, hogy első randin felezni kéne, és utána felváltva fizetni.


Nőként mondom, mindig lesznek ilyen nők, amíg a férfiak egokérdést meg hatalmi harcot csinálnak abból, hogy az első randin muszáj lecsapniuk a faszukat az asztalra.

2023. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A "randizgatás" mit takar ebben az esetben ?
2023. febr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Első pár alkalommal oké ha a férfi fizet ( úgy illik )Utána egyszerű értelmi intelligencia. De ha a nagy becsben tartott egyenjogúságról van szó akkor ilyen dologban is legyen egyenlőség
2023. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy az egyenjogúság meg az "illik" pont egymás ellentétei.
2023. febr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
A későbbiekben legyen egyenlőség. Az első fele a lényeg annak amit írtam, az egyenjogúságot csak mellékesként hozzátettem. Lehetne mondani azt is hogy egy kapcsolat két emberről szól akkor a fizetésnél ne maradjon mindig egyedül a férfi, de itt és most csak a randizási fázis van. De ezt a fél évet sem értem… én megmondtam mindenkinek aki húzni akarta a dolgot hogy max egy hónapot várok…egy idő után megreked a dolog igényli a szint lépést.
2023. febr. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!