Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha nem jövök ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem jövök ki a korombeli nőkkel ismerkedéskor? 29/F

Figyelt kérdés

Randiztam mostanában korombeli nőkkel, adtam esélyt, de régebbről is inkább rossz tapasztalataim vannak a velem egykorúakkal (még tizenéves koromból, amik nagyon megmaradtak), de mondtam hátha. Egyik sem volt túl jó, a lányok ghostingoltak vagy mondtak nemet 1-2 találkozás után. Volt köztük 26 vagy két 28 éves is. Sajnos okokat sosem mondanak.


Van már saját lakásom (családi segítséggel) és jól is keresek, 400-500 között, szóval gondolom nem anyagi okai vannak. A fiatalabb csajokkal jól kijövök, pl. a legutolsó barátnőm tavaly 22 éves volt, vagy azóta hogy vele szétmentünk voltam egy 21 és egy 24 éves csajjal is. Tehát nem általában az ismerkedéssel van gondom, tudok nőt találni az életembe, mert alapvetően jól nézek ki és tudtam már eddig is kapcsolatot teremteni nőkkel a múltban. Őszintén inkább csak kíváncsiság van bennem, hogy miért nem jöhetek be a korombeli nőknek, vagy ez normális dolog? Ők meg inkább 30-35 éves férfiakkal ismerkednek? (Úgy értem, hogy legyen legalább néhány év korkülönbség.)


2023. febr. 2. 08:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

"Ha a kérdezőnek az jön be akkor mi van?"


Mert te pasiként nem fogod fel, hogy kevés undorítóbb dolog van annál, mint amikor egy férfinek csak és kizárólag a 20 körüli lányok tetszenek, és ahogy idősödik a férfi, mikor lesz majd 55 éves, akkor is a 20 évesek fognak neki tetszeni.

És ez azért undorító mert ő nem a belsőt nézi, nem tud konkrétumot mondani, hogy miért a fiatalok, csak arra áll a farka hogy fiatal a teste és kész.

Minden lány ismeri azt az undort mikor egy nála több 10 évvel idősebb pali próbálkozik be nála, vagy úgy néz rá, hogy konkrétan szemmel már meg is erőszakolta..

Ne magyarázza olyanba, amiről fogalmad nincs

2023. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

11-es nem te mond már meg hogy ki tetszik valakinek jó? Ha talál rá vevőt akkor az mind2félnek jó nyilván, ha meg nem akkor ez van.


"Minden lány ismeri azt az undort mikor egy nála több 10 évvel idősebb pali próbálkozik be nála, vagy úgy néz rá, hogy konkrétan szemmel már meg is erőszakolta.."


Aha, elhiszem hogy kellemetlen, de megint csak azt tudom mondani, hogy mindenki azt néz akit szeretne, úgy ahogy szeretné, sőt próbálkozni is lehet, nem tiltja semmilyen törvény tudtommal. Lehet hogy férfiként nem tudom hogy milyen ez az érzés amiről beszélsz, bár hidd el hogy egyre több nő kezd ki fiatalabbakkal, és mi egyáltalán nem sírunk miatta, ha nem is jön be az illető, mert a férfiak bóknak veszik, örülnek ha egyáltalán valakin nyíltan észreveszik a tetszést, visszaigazolás. Te meg azt nem tudod az milyen, amikor a legtöbb férfira senki rá se nézz, na az hidd el hogy fordított helyzetben sokkal jobban bántana.


"És ez azért undorító mert ő nem a belsőt nézi, nem tud konkrétumot mondani, hogy miért a fiatalok, csak arra áll a farka hogy fiatal a teste és kész."


Aha az a baj, hogy áll a farka egy szingli férfinak egy fiatal, jó csajra értem, bocs már a nevükben is, hogy nem tudják kontrollálni mire álljon, mire nem, azt hiszitek hogy gombnyomásra működik a dolog. Bezzeg ha veled összejön valaki, pont amikor kell akkor is rögtön álljon, egyébként meg legyen full impotens, nyilván így működik egy férfi, nagyon értetek hozzá.


Egyébként meg úgy beszélsz a kérdezőről mint ha legalább 50 éves lenne, miközben csak 29.

2023. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"Minden lány ismeri azt az undort mikor egy nála több 10 évvel idősebb pali próbálkozik be nála, vagy úgy néz rá, hogy konkrétan szemmel már meg is erőszakolta.."

Ez amúgy színtiszta igazság pontosan megfogalmazva 🥲

2023. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Tudtam hogy leleszek pontozva, gondolom DiCaprio is zavarna ha rátok nézne (aki köztudomású hogy csak 25 alattiakkal áll össze majd 50 évesen), ja az egotuning lenne, de Jóska Pista azért ne csorgassa már rám a nyálát, hogy képzeli. Szerintem adjunk is ki egy törvényt hogy csak a helyes, gazdag f_zik nézhetnek rá ezentúl a nőkre.
2023. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14,nekem egészen addig szimpatikus volt ő, mint színész, amíg pár hónapja nem jött szembe velem is ez az undorítósága :D

Azóta egy öreg f.szvaz én szememben

2023. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Aha addig szimpatikus, amíg nem tudod hogy 25-öt betöltve dobja a parjait 15-ös, addig nem zavart volna hogy 50 éves, csak más 50 éves zavar... Álszentek vagytok.

Nem választás kérdése hogy bejössz valakinek vagy nem, nevetséges hogy tiltanátok a nem tetszők közeledését, nyalcsorgatasat. Az pláne nevetséges hogy egy 29 évest ezzel b&ztattok, és magamra veszem a dolgot mert nekem meg idősebb párom van és nem szerettem volna ha olyan korlátolt agyú lett volna , mint ti. Az is idegesít hogy ezt is a férfiakra haritjatok, miközben a tendencia már régóta a fordítottja, a nők mozdulnak egyre inkább a fiatalabbak irányába, számos alkalommal láttam már példáját. Minket ez sose zavart, max elkönyveltük, hogy nem jön be a másik, de nem derogalt, nem játszottuk a picsankat..

2023. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hagyjuk. A gyk.hu arról szól, hogy a nők gyűlölködnek és okádnak a férfiakra. Mindig azt hiszem, hogy itt úgy lehet beszélni mindenkivel, mintha leülnénk csevegni barátilag egy kávé mellé, meg hogy itt mindenki úgy válaszol a kérdezőknek, mintha a legjobb barátja/barátnője fordulna hozzá egy kérdéssel.
2023. febr. 2. 18:18
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj kérdező, hogy igazad van, sajnos sok férfi is adja alájuk a lovat, hogy így nyalizon. Az incelek is őket erősítik meg. Teljesen elhiszik ezek a feminista kettősmércéjű, soviniszta nők hogy mindenben morális fölényük van és csak a férfi lehet hülye. Észérvek nem jönnek, logika nem játszik, csak lepontozas, tiltás, hiszti, incelezés stb.
2023. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!