Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Osszemelegedtem a lakotarsamma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszemelegedtem a lakotarsammal. Csak ketten elunk. Eleinte nem volt semmi csak flort, aztan csok egyutt alvas es szex.Egyik nap megolel megcsokol egyutt alszunk, masik nap nem tortenik semmi, nem kozeledik felem. Milyen szandekai lehetnek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 19:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

9.


De láthatóan működik ez a stratégia.

2023. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

11

Buta,naív nőknél biztosan.

2023. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
94%
Gondolj bele mit éreznél ha belezúgna valakibe és akár fel is vinné a lakásba? Ha érzelmileg ez kikészítene azonnal hagyd abba vele mert neked ez nem ugyanaz mint neki!
2023. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem úgy viselkednél, mint ég 17 éves kislány, akkor lehet, hogy kellenél neki. Így meg csak épp kéznél voltál. Ebből költözés lesz.


Amúgy ha nyitva hagytok egy kérdést, az per definitionem nincs tisztázva.

2023. febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
94%
Egy dolog tuti : ha azt szeretné, hogy a barátnője légy, arról már tudnál...
2023. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, én is ugyanígy vagyok egy férfival, mint Te! Csak nekem túl hosszú idő esett ki (tartós betegápolás, 13 évig...)
2023. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%

Magamból kiindulva (férfi vagyok) szerintem vmilyen szinten kedvel, de mégsem annyira h beléd is szeressen.. nyiltan megmondani nem fogja h csak sexre kellesz, ti nők sem szoktátok megmondani általában h hiába udvarolsz nem lesz ebből semmi, max akkor ha konkrétan rákérdeznek..


Ha nagyon bele vagy zúgva akkor azt megpróbálhatod h megmondod neki h nem akarod folytatni ezt.. akkor van rá esély h vmi megmozdul benne, mindig az kell leginkább ami nem elérhető..


sok férfinek kell az h vadásszon kicsit.. akik nekem egyből megadták magukat sosem kellettek igazán, ellenben többször is volt h egy évet tepertem vkiért, amiből aztán nem lett semmi..


Kérdés h ő milyen személyiség, meg mennyire izgatod a fantáziáját..


De ez a majd meglátjuk ink egy szofisztikált nem vagy elég jó arra h járjak veled duma (sztem)

2023. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

"Tisztaztuk,mielott lefekudtunk . Azt beszeltuk, hogy meglatjuk mi lesz."

Ez aztán tényleg megbeszélés volt.


"Egyik nap megolel megcsokol egyutt alszunk, masik nap nem tortenik semmi, nem kozeledik felem."

Egyértelmű neked nem?

Mikor úgy van "kedve", akkor közeledik. Megkapja, amit akar, ennyi. Annyi energiát fektet bele, amennyire neki szüksége van...


"

Kerdezi, hogy hova megyek? Randizok-e ? De ot nem zavarja,ha randizok."

"Es hogyha szeretnek ismerkedni,ismerkedjek."

Te nem érted ezt a helyzetet úgy látom.

Szerinted miért kérdezi?

Ezzel is a tudtodra adja, hogy ő nem akar komolyat tőled.


"Azt mondta, hogy ez rizikos,hogy egyutt elunk es ismerjuk meg egymast es majd kialakul."


"Azt mondta, hogy nem csak szexet akar, de a kapcsolatra sem hajlik."


Majd kialakul = kötöttségek nélkül, húzza, amíg tudja. Addig meg megd*g még párszor.

Ha meg majd neked többre vágysz idővel, akkor meg majd mondja, hogy bye bye.

Megy a mismásolás, míg be nem sokalsz. Addig

fog tartani, míg azt nem mondod, hogy te bele zúgtál, kapcsolatra vágysz stb.


Ez időpazarlás. Te komoly kapcsolatot akarsz. Neki meg 0 energia befektetéssel szex, mikor csak akarja. Még a küszöbön se kell neki átmenni, ott vagy.

Mily kényelmes....

2023. febr. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt szért mondja, hogy ismerkedjen nyugodtan, mert ő is azt teszi. Ha a városban látná valakivel kézenfogva a kérdező, akkor simán vàllat ránt, hogy de megbeszélték, hogy ismerkedhetnek, nincsenek együtt.
2023. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nőj fel!


"De akkoris rendszertelen a kozeledese."

Non stop mégse állhat a farka... Ez a hapsi nem akar mást tőled! Térj észhez.

2023. febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!