Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha teljesen átlagos pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha teljesen átlagos pasinak gondjai voltak a randizással, de hirtelen a Manchester City-be igazolna, akkor onnantól könnyebben ismerkedne?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Felszínesen biztos. Komoly kapcsolat senki ölébe nem repül.
2015. nov. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Mi ebben a meglepő valakinek, hogy a sztár focistákra jobban buknak a nők, mint egy egyszerű munkásra aki ordibál a lelátóról?

Ez ugyan olyan, mint amikor egy rocksztárra jobban buknak, mint egy egyszerű rockzene rajongóra, vagy egy filmsztárra másképp néznek mint egy TV előtt döglő pasira. Férfi létemre nem látok ebben semmi furcsát, pedig közöm nincs a focihoz, én speciel nem szeretem. 25/F

2015. nov. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%

Nőktől ide ne várj választ.


Persze hogy igen! Nézd már meg mondjuk a német futball válogatott teljesen átlagos kinézetű focistáit, akiknek milyen gyönyörű, modell arcú és modell alkatú barátnőik vannak.

[link]


Persze hogy könnyebben ismerkedne egy ilyen férfi, akit kérdeztél.

A valósággal nem lehet vitatkozni.

2015. nov. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

utálom a focit

szal engem hidegen hagyna a dolog

sőt szerintem össze sem jönnék ilyen pasival


de ez már eddig 3x megkérdezted - kezd unalmas lenni a kérdésed

2015. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Miért pont a City?

A Southampton kispadján ülve is lehet annyit keresni,hogy olyan nőd legyen,amilyet akarsz.

Kérdező,a kérdésből ítélve nem lehetsz több 15 évesnél...

2015. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Aki nem jön be, felőlem azt csinál az életével, amit akar, nem fog bejönni. Ráadásul nem tudok tisztelni olyan embert, aki csak miattam tesz meg valamit, amit amúgy önmaga miatt nem tenne meg, azaz, ha lemond önmagáról, csak mert reménykedik abban, hogy így összejön. Vagyis még rosszabb helyzetbe kerülne.

Én nem követem a focit, max. a VB-ket nézem, amit tudok. WSR-re rendszeresen kijárok, de nyugodj meg, nem a pasik miatt. :-)

De a Zokogó Testvériség majd úgyis megmagyarázza, hogy hazudok, mert szerintük minden nő hazug és felszínes. Még apám is nevet rajtuk és a fura elképzeléseiken... :-)

Jöhetnek a piros kezek...

2015. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 Na igen, pl. Özil ha egy átlagos segédmunkás lenne, ilyen pofával szüzen halna meg :)
2015. nov. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
onnantól kezdve tömött sorban állnának a csajok csakhogy szo*pjanak!
2015. nov. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
15:58 - 3-szor megkérdeztem? Juhé, linkeld már azokat a kérdéseket, melyek is azok?
2015. nov. 2. 19:18
 10/11 A kérdező kommentje:

Még annyit a 15:58-ashoz, hogyha ennyire válogatós vagy, akkor hogy is van ez? Munka alapján ítéled meg a férfiakat, egy villanyszerelő szimpatikusabb lenne?


Progresszív: Azért, mert a City egy sztárcsapat, és így nagyobb választék lehet a nőkből is. Főleg azok a nők, akik kifejezetten a pénze mennek mininél többet akarnak, ott meg jobban lehet keresni. Miért is gondolsz 15-nek? Te mennyi vagy, 12? :D

2015. nov. 2. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!