Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek el ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el ismerkedni beszélgetni egy férfival ,aki tetszik?

Figyelt kérdés
Nem nagyon merek sose kezdeményezni ,félek a kudarctól,csak látásból ismerem. Adnátok tanácsot ? Lehet privibe is
2023. márc. 4. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
elvárások nélkül
2023. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Mint bárki mással, közvetlenül!

Aztán idővel(több beszélgetés után) utalhatsz rá, jelezhetsz hogy nem közömbös számodra!

2023. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Szia, kérdezz, érdeklődj. Mond el neki mit érzel. Utána csak hagynod kell magad és önmagad adni.

Adj neki támpontokat amibe kapaszkodhat, ne egyszavas valaszokat adj neki mert abból tudja,hogy nem érdekled,csak unatkozol.

Beszélj neki a hobbidról az érdeklődési köreidről, a félelmeidről a napodról a bánatodrol az örömödröl.

Az egész arrol szól hogyan adod el magad.

Pl egy autószerelő lány aki süt főz hobbibol maga a főnyeremény nézzen ki bárhogyan.

Ugyanis ő nem egy instagram modell akinek hobbija az utazás(más pénzén),hanem dolgos szorgos feleségnek való, benne azt látjuk ,hogy milyen szép életet tudnánk köuösen felépíteni.


Nem muszály autószerelő,bármilyen szakma/munka jó.

Félreértés elkerülése miatt én is főzök,sütök,takarítok,mosok,mosogatok stb férfiként,ha van párom akkor zenéthallgatva táncikálva együtt takarítunk/főzünk vagy ,ha úgy alakul kész étellel kitakarított lakásba várom🙂

2023. márc. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Tudod a nevét? Jelöld be, ha ennyire félsz :)

Nekem sikerült.

2023. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
#2,3 ha csak látásból ismerik egymást, akkor gondolom a kérdés, hogy miként kezdemyézzen beszélgetést, nem pedig az, hogy miről. Azért furcsa lenne egy idegennek elmondani, hogy mit érzel. Sajnos én sem tudok választ adni, bár érdekelne a "megoldás".
2023. márc. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%

2. vagyok

Jónéhány beszélgetés után!

Nem az érzéseiről beszél ha utal rá hogy tetszik neki!

2023. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Az utalás szó pedig nem közvetlen kijelentést jelent! Inkább csak célzást!
2023. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ide nem lehet nyugodtan egy qva kérdést kiírni,mert mindenhol csak a veszekedés megy meg a hülyeség. Aki nem akar tanácsot adni az minek van itt??! Szánalmas egy oldal lett ...
2023. márc. 4. 13:04
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Kezdjük ott, hogy egyedül akkor jelölném be, vagy szólnék hozzá élesben, hogy sejtem nem egyoldalú a vonzalom. Ha látom, hogy ugyanúgy néz engem félszemmel, vagy szemkontaktust teremt velem folyamat, ha mosolyog, végigmér, vagy elpirul, szégyenlős.

Ilyesmik kilőve? Így jártam.

Viszont ha úgy érzem, gondolom, hogy nem a gátlásos fajta, akkor sem közelednék, elvégre magabiztos, vagy neki bátorsága csak azért nem szólít meg, mert barátnője van, vagy igazából nem akar tőlem semmit.

Úgyhogy egyedül akkor kezdeményeznék, hogy látszik ő nem mer,mint pl.

"Szia, láttalak itt párszor, ez a kedvenc helyed?" és lehet ebből beszélgetés indul el.Vagy eljátszanám, hogy eltévedtem. 😁

Neten meg úgy írnék rá hogy tetszik amit kiposztolt, vagy a hobbija érdekes számomra. Természetesen csak olyan esetben, hogy visszajelolt.

Asszem ennyi.

2023. márc. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Inkább vetesd észre magad, ne kezdeményezz. A pasiknak hosszú távon nem jön be az a nő aki "felszedi" őket.
2023. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!