Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért gond az a férfiaknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gond az a férfiaknak, hogy demiszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Azaz én csak akkor szexelek, ha szerelmes vagyok, és ezen kívül nagyon fontos nekem a férfi észbeli, szelllemi képessége, a mély, tartalmas beszélgetések. Ezekre a tulajdonságaimra, igényeimre megkapom hogy prűd, maradi vagyok, valamint azt is, hogy túl igényes vagyok. Miért gond az a férfiaknak, hogy ilyen vagyok?
2023. márc. 22. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 anonim ***** válasza:
17%
Mert a többségük nem lelkizős, elvont, gondolkodó filozófikus alkat, hanem földhözragadt egyszerű lény. Akiben van egy kis kurázsi, intellektuálus véna, szépérzékkel párosulva, tuti, hogy meleg, vagy bi, vagy impotens stb.
2023. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/105 anonim ***** válasza:
96%

Amelyik férfinek ez gond, az az ő baja, valószínűleg nem passzoltok


Én is demiszexuális vagyok, nekem is voltak ilyen gondjaim, de végül találtam olyat akivel most boldog vagyok és szexuálisan is megvagyunk, csak meg kell találnod azt akivel passzoltok egymáshoz

2023. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:
41%

Nekem nőként is problémát okozna egy ilyen pár... A szerelem kialakul, de a magam részéről nem várok addig a szexszel.


Természetesen elviekben abszolút semmi probléma nincs a beállítottságoddal, és őszintén remélem, hogy megtalálod a párod. Ettől függetlenül a legtöbb férfinak és nőnek nem felelne meg ez így.

2023. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 anonim ***** válasza:
68%
Miért kell ezt bárkivel is közölnöd ismerkedés során? Miért kell megindokolnod, miért nem fekszel le vele? Ne haragudj, még korainak érzem. Pont. Majd ha úgy gondolod, megléped. Ha nem, akkor nem.
2023. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/105 A kérdező kommentje:
Nem nem közlöm! Csak az tűnik fel a férfiaknak, hogy nekem az átlagnál több beszélgetésre (és nem felszínes szövegelésre) van szükségem, minőségi kommunikációra, és hogy nem tudnak levenni a lábamról sem a külsejükkel, sem a vagyonukkal. Lényegében a "tipikus női sztereotipiáknak" nem felelek meg nekik. És sosem volt egy éjszakásom, sem pedig szexkapcsolatom sem. Kizárólag hosszú távú kapcsolataim voltak. Az utolsó egy éve ért véget, és azóta azt vettem észre, hogy a "mai" férfiaknak gond az, ha egy nő nem illik bele a sztereotípiákba.
2023. márc. 22. 16:20
 6/105 anonim ***** válasza:
93%

Öhm... hát nemtom, szerintem ezzel semmi gond sincs.

Csak egyszerűbb ha úgy mondod, hogy "a szex helye számomra párkapcsolaton bleül van, nem alkalmizom". Összejönni meg nyilván csak olyannal gyere össze akibe szerelmes vagy, vonzónak találod intellektuálisan is.


Mert tulajdonképpen ez az egész csak az alkalmi kapcsolatoktól és a vonzalom nélküli párkapcsolatoktól zár el és hát mindkettő tök okés, ha az ember nem óhajt élni velük.

2023. márc. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/105 anonim ***** válasza:
18%
Én is demiszexuális vagyok, folyton Demi Moore-ra szoktam gondolni közben.
2023. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 anonim ***** válasza:
93%

Pedig ez teljesen érthető. Nekem sem jön a szexuális vágy addig, amíg nem érzem valaki mellett azt, hogy megért, egy hullámhosszon vagyunk tudunk egymással jól kommunikálni, meg tudunk egymásnak nyílni, és ezeket csak akkor tudja meg az ember, ha hetek vagy akár hónapok telnek el mély beszélgetésekkel, egymás mélyebb megismerésével. Nem fogok lefeküdni olyannal, akin nem érzem biztosan, hogy értékel, hogy nyitott a személyemre, hogy valóban érdeklem.

De nem is értem mi a baj azzal, ha valaki biztosra akar menni, amikor hosszú távú kapcsolatot keres, ez lenne a természetes.

2023. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
33%
8 Amit leírtál az még mindig nem szerelem.
2023. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 A kérdező kommentje:
Igen 6-os, egyet értek veled, de nagyon zavar, hogy amiatt hogy nem akarok alkalmi szexet, sem szexkapcsolatot, megkapom a prűd jelzőt. A mai világban meg a szex érzelmek nélkül az elvárt. Mert lassan úgy érzem, elvárás, és aki vállalja hogy erre képtelen emberileg, érzelmileg, azt meg lenézik. Vagy jobb esetben sajnálkozva: semmi baj, vannak akik ikyenek, mint te. Mintha valami rettenetes dolog volna az, hogy tartalmas kommunikációt igényleg, hogy nem szeretem a célirányos (szexre utaló) beszélgetéseket ismerkedés alatt, és hogy vannak szellemi igényeim is. Tehát mintha az, hogy nem félek a kötődéstől, és az érzelmektől, ez vagy félelmetes, vagy lenézendő lenne másoknak.
2023. márc. 22. 16:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!