Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már minden kapcsolat messenger...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már minden kapcsolat messengeren zajlik?

Figyelt kérdés
Miért értékelődött fel ennyire hogy egy kapcsolatban éjjel nappal messengeren beszélgetnek. Én utálok írogatni ezért az hiszik hogy bunkó vagyok ha nem írok vissza órákig nem jön semmi ötlet, főleg hogy ha leírja az egész napját percenként mit lehet arra válaszolni vissza írni minden nap.Én személyes találkozók híve vagyok ott mindig van valami téma
2023. márc. 25. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Köztes megoldásként hívd fel!
2023. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ah teljesen átérzem! Ugyanígy vagyok vele, utálok írogatni, inkább személyesen szeretek beszélgetni, de ettől folyton gallyra mennek a kapcsolataim. Mindig olyanokat fogok ki, akik ÁLLANDÓAN írogatni akarnak, szintén folyton leírják az egész napjukat, ezért mire este találkozunk vagy telefonon beszélgetünk, már konkrétan nincs miről beszélni. Kedvencem, mikor este megkérdezik, mit csináltam ma, de szó szerint az összes szünetben a munkából velük “kellett” írogatnom, ezért nincs is mit mesélnem. :D Szerintem ez nem egészséges.

Persze, gondolom, van egy aranyközépút, biztos lehet beszélgetni és élni is, de valahogy nem ilyeneket fogok ki.

2023. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!