Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igazi orgazmust nő csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi orgazmust nő csak Chaddel él át, a többit mímeli?

Figyelt kérdés

Lehet hallani, hogy milyen ritka a női orgazmus meg sokan bizony megjátszodják.

Ennek fő oka lehet, hogy nem az amit mondanak miszerint nem tudja használni az illető a falloszt, hanem mert egyszerűen nem chad?


2023. márc. 30. 22:39
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
91%
Igen, pontosan. Csak Chaddel. Talán egy évtized múlva már csak velük fognak egyáltalán beszélni is!
2023. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

1


Igen, szerintem is efelé mutat a tendencia, ha nem üt me külsőre egy szintet izolálva lesz.

2023. márc. 30. 22:42
 3/47 anonim ***** válasza:
12%
1: miért, veled szóba állnak a nők?
2023. márc. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
94%
Ha chadnek nevezzük azon férfiakat akik hajlandóak a hosszú és figyelmes előjátékra, akkor igen.
2023. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
94%

Hogy most ki szerint ki a "Chad", azt hagyjuk.

Részemről úgy van, hogy kizárólag azzal élek át orgazmust, akihez nagyon vonzódom külsőre is. A többinek igen, csak mímelni tudom, de minek tenném?

2023. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
76%

Rá kellett keresnem, hogy mit jelent az hogy chad. Annyiszor olvastam már itt a gyk-n. Ezek a csoportosítások borzalmasak...


Igen, normális orgazmus csak velük lehet.

2023. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
3%

Igen. Igazából ez a valódi blackpill, nem az amit az interneten látsz. Az átlagos férfi lehet, hogy boldogan sétál az utcán a barátnőjével, akivel boldog kapcsolatban élnek.


Ugyanakkor a nő örökké az után a Chad után fog vágyódni, akivel egyetem második félévében szexelt a buliban pár pohár vodka után.

2023. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
0%
Vagy 2020 után a inkább az után a Chad után, akivel a Tinderről egyéjszakázott, mielőtt leadott volna az igényeiből, hogy mostmár legyen valami hosszútávú is.
2023. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
0%
6: Egyébként én ma így definiálnám a Chadet: A férfi, aki képes heti rendszereséggel egyéjszakás kapcsolatokat kialakítani idegen nőkkel kizárólag online szolgáltatásokat használva.
2023. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
100%
9, miért feltétel az online szolgáltatás?:D
2023. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!