Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy 40 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy 40 eves ferfi a korom miatt utasitott vissza és ezt biztosan tudom?

Figyelt kérdés

En is 40 vagyok es hatalmas platoi szetelem volt reszemrol. Erdeklodo volt, de amint megirtam a szuletesi datumom, csak annyit irt vissza: ne irj tobbet.

Baromira faj. Egyebkent olyan pasi aki barmilyen fiatal not megkaphat, szoval valogathat.


2023. márc. 31. 19:33
1 2 3 4 5 6
 21/59 A kérdező kommentje:
Mindketten elvaltunk, illetve mist o valik es van mar gyerekunk
2023. márc. 31. 20:23
 22/59 anonim ***** válasza:
67%
Nem értem miért nagyobb baj ha a nő 40 éves mint ha a férfi az ha egyszer termékeny és egészséges gyermeket tud szülni. Ma annyira kitolódott a szülés mégsem születik semmivel sem több genetikai problémás gyerek mint régen. Szülőként pontosan ugyanannyi évesek lesznek mire a gyerek felnő, egyetemet végez, családot alapít, stb, mitől is baj ez mikor egy nő átlagéletkora éppenhogy több mint egy férfié?? A szülészet mindenesetre tele van 40-es nőkkel, normális szülések, normális gyerekek.
2023. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
46%
20# De egy rakat 40 essel is.
2023. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
18%

17 vagyok.

minden 25 gyereket 40 éves vagy afeletti nő szül első gyereknek, ha nem első gyereket nézünk akkor meg minden 21 gyereket. Azért ez nem egy rakat, ez egy egészen alacsony szám. Persze vannak kifejezetten jó állapotban lévő 40 éveik elején járó nők, akik kicsattannak az egészségtől, de a valós helyzet az, hogy szinte mindegyik veszélyeztetett terhes és nagyon gyakori a koraszülés.

2023. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
76%
Nézd azt az oldalát, hogy részéről a "nem" egy jelzés érték volt: jobban jártál így, mert ha megmaradtatok volna egymás mellett, nem bizti, hogy boldog lennél vele. Így korrekt volt, hogy jelezte: neki más kell.
2023. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
70%
De egy rakat nő. Látom a munkahelyen is szülesi szabadságokra mennek állandoan
2023. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
44%

#22

legalább minimális szinten járj utána. bárhova mész fel, ilyen grafikonokat fogsz látni (nem véletlenül):

[link]

ha nem tudsz angolul, segítek: alul az anya életkora, kék görbe és bal oldali címke a termékenység, narancssárga görbe és jobb oldali címke a spontán vetélés esélye

tudom, hogy manapság sokakat roppant érzékenyen érint, ha nem hazudod nekik azt, hogy mindenki mindenre ugyanúgy képes, ettől még baromira nincs így.

2023. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
68%

Ma egy 40 es nő bomba formában van a pasil meg taták.

Ma egy huszonéves nő 170 magas a pasik is..

A nők fejlődnek valahogy az evolucióval a pasik meg pont ellenkezőleg. Incelek hada raja tömkelege.

2023. márc. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
61%

28. Tedd hozzá hogy csak a fejedben, a te világodban. Ugye sérelmeket hordozol magadban, így most emiatt a férfiakat akarod lehúzni?


Szóval az összes 40-es nő bombázó, szuper emberi értékekkel, ellenben a 40-es férfiak igénytelenek és buták?


Szerintem először békélj meg önmagaddal.

2023. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
37%
Anyámra haveromék mondják hogy bombanő. Bocsmá
2023. márc. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!