Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy 40 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy 40 eves ferfi a korom miatt utasitott vissza és ezt biztosan tudom?

Figyelt kérdés

En is 40 vagyok es hatalmas platoi szetelem volt reszemrol. Erdeklodo volt, de amint megirtam a szuletesi datumom, csak annyit irt vissza: ne irj tobbet.

Baromira faj. Egyebkent olyan pasi aki barmilyen fiatal not megkaphat, szoval valogathat.


2023. márc. 31. 19:33
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
63%
Férfiaknak, nőknek egyaránt mondom, az ilyen embereket sose sajnáljátok, az ilyen szempontok alapján szűrögető nők és férfiak sosem tudnak értékes kapcsolatot nyújtani senkinek. Aki a súlyodat, korodat, vagyonodat, végzettségedet, munkakörödet, stb. elemezgeti az nem érez, nem szeret, nem lesz vele sosem értékes kapcsolata senkinek, annak sem aki egyébként megfelel a feltételeknek. Aki szeret, akivel tényleg érdemes kapcsolatban lenni az rád néz és nem érdekli többet semmi. Csak TE, hogy hogyan hódítson meg, hogyan szerettesse meg magát veled, ilyen embereket akarjatok. Ha ilyet nem találtok higgyétek el jobb egyedül!
2023. ápr. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
58%
De ugye nem miatta vagy érte váltál el? Ha nem, akkor örülj, hogy az elején kiderült, nem téged keres.
2023. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
36%
51 ekkora baromságot. Mindenkinek lehetnek elvárásai, ideálja. Nehogy már én legyek a szarházi, mert pl nem szeretem ha egy nő dohányzik.
2023. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
87%

Vedd úgy, hogy nem őt szereted(hisz nem is ismered igazán, ha jól értem?) nagyon tetszett, ezért idealizáltad, kialakítottál egy képet róla, abba a nem létező férfibe voltál szerelmes, aki csak a fejedben létezik és úgy néz ki mint ő.

Hisz akibe szerelmes vagy és kell neked, az sose írna olyat egy nőnek miután megtudta a korát, hogy"ne írj többet". Ha már, akkor olyasmit, hogy"ne haragudj, fiatalabb partnerben gondolkodom, azért beszélhetünk néha, kedvellek, de nem akarok benned felesleges illúziókat ébreszteni" Aki neked válaszolt, az egy bunkó paraszt. Azokba meg nem szoktunk szerelmesek lenni. Próbáld így venni. Sokkal könnyebb lesz.

2023. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
13%
Háát, öregecske vagy, ez a helyzet. Ne ácsingózz jól kinéző 40-es férfiak után. Nézelődj az idősebb, frissnyugdíjas 60-as férfiak között. Bár, ha nem vagy toppon, ott is lehet részed elutasításban.
2023. ápr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
34%
Még jó hogy a gyk krémje mentes az előítéletektől! Miért ne dönthetne egy ember arról hogy ki jó neki és ki nem? Fura, az itteni nők bármikor gyalázhatnak egy férfit, az jó pont. Pusztán azért mert elutasította? Gyakorlatilag ma már minden fórum tökéletes példája a való életnek! Rengeteg lelkileg eltévelyedett, hamis ön és világképpel rendelkező, az egóján és az önimádatán kívül mást nem látó, a valódi szeretetet soha meg nem élő ember. Egyébként ez a másokat rossznak látó jellem pontosan azt látja másban ami önmaga.
2023. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
77%

"Férfiaknak, nőknek egyaránt mondom, az ilyen embereket sose sajnáljátok, az ilyen szempontok alapján szűrögető nők és férfiak sosem tudnak értékes kapcsolatot nyújtani senkinek. Aki a súlyodat, korodat, vagyonodat, végzettségedet, munkakörödet, stb. elemezgeti az nem érez, nem szeret, nem lesz vele sosem értékes kapcsolata senkinek, annak sem aki egyébként megfelel a feltételeknek. Aki szeret, akivel tényleg érdemes kapcsolatban lenni az rád néz és nem érdekli többet semmi. Csak TE, hogy hogyan hódítson meg, hogyan szerettesse meg magát veled, ilyen embereket akarjatok. Ha ilyet nem találtok higgyétek el jobb egyedül!"

Jajj, még Coelho is mindjárt elsírja magát...

MINDENKI válogat, akinek van egy minimális önbecsülése és tudja azt, hogy mit tart vonzónak, valamint azt, hogy mit vár egy párkapcsolattól.

2023. ápr. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
11%

"Nehogy már én legyek a szarházi, mert pl nem szeretem ha egy nő dohányzik."

és full komolyan lepontozzák a válaszodat, és full komolyan felhúzzák az 51-est! ilyenkor írom, hogy bár a GYK férfi közönsége a látványosan lúzer, de a női mezőny sincs a topon, nagyon nincs.

2023. ápr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
54%

Pedig teljesen igaza van az 51-esnek. És pontosan ez a probléma a legtöbb férfival, hogy csak a felszíni, racionális igényekre és érdekekre koncentrálnak a nők kapcsán, nem ismerik fel, hogy a nők is ugyanolyan érző lények, akik úgyszintén szerelmet és kötődést várnak a kapcsolattól, mint a férfiak. És mivel a legtöbb nő érzelmi lény, ezért elsősorban érzelmi oldalról is kell közelíteni hozzájuk.

Az 51-es nekem abszolút a szívemből szólt: pontosan ez volt az elvárásom (szigorú elvárásom) férfiként, amikor szingli voltam és párt kerestem. Arra a nőre akartam rátalálni, aki amellett, hogy nekem tetsző (bár ez talán alap), érzelmi alapon, és felszínes, racionális érdekektől mentesen tudjon viszonyulni hozzám, aki valóban(!) meg akar ismerni, nem pedig az aprócseprő hibáimat lesi a randin. A nők is emberből vannak, és a többségük valójában szerelmet és érzelmi kötődést keres. És bár ott vannak azok a bizonyos felszínesnek mondott, magas igények, aki igazán ügyes (értsd: érzelmileg összetett és mély, intelligens ember), az rést tud ütni ezen a bizonyos "pajzson", ami ezeket a felszíni igényeket szimbolizálja (vagy akár teljesen le is tudja bontani). Szerelmet és kötődést kell kiváltani a nőből, vagyis nem a felszíni, hanem a belső, tudatalatti igényeket kell kielégíteni, ez a titok. Ez a tudatalatti igény pedig a legtöbb nő részéről az érzelmi alapú igény, érzelmi kötődés. Végül is az 51-es válaszoló is ezt szerette volna kifejezni, csak máshogy.

És most lehet, hogy nem fogsz hinni nekem (sőt biztos), de az én életemben pontosan ilyenek voltak a párkapcsolatok. Soha, de tényleg soha nem kérdeztek még rá se a fizetésemre, se a kocsimra, se a lakásomra és egyéb ilyen anyagias és hasonló dolgokra. Felszínes érdekektől mentes kapcsolatokban voltam korábban is, és bár azokban nem volt meg az a klasszikus szerelem (ezért értek véget), a mostani (valószínűleg végleges) kapcsolatom már tényleg egy tiszta, valódi szerelmen és mély érzéseken alapuló kapcsolat. Pedig egy elég válogatós nőről beszélünk, aki szerint "a pasik 90%-a selejtes", és akinek egyetlen racionális elvárását se teljesítettem: se jobban nem keresek, dohányzom, éjszakai bagoly vagyok, ráadásul elég rendezetlen életem és fatalista életmódom is van (elméletben ezek kizáró okok voltak). Ezért mondtam, hogy inkább a tudatalatti igényeket célozd, ne pedig a felszínt kapargasd. Ja és nem, nem vagyok se 10/10-es pasi, se gazdag, és a tetejében még szülőknél is lakok 30 évesen.

Úgyhogy igenis létezik ilyen, csak akkor neked is tisztázni kell magadban a nőkhöz való viszonyulást. A mai nők már nem a múlt századi, "ősférfias" értékeket részesítik előnyben, hanem az empatikusabb, összetett érzésvilágú férfiakat, akik képesek lebontani azt a bizonyos pajzsot, amit fentebb említettem.

Ha azt várod el a leendő partneredtől, hogy tisztán érzelmi alapon szeressen, akkor ez a szempont legyen az elsőszámú elvárásod a nőkkel szemben, és akkor nagyobb eséllyel is fogod ezt megkapni a partnertől.

De abszolút elfogadom azt is, ha mások nem hisznek az ilyen őszinte és mély párkapcsolatokban, de attól még nem kell egymást leszólni, mint ahogy tettétek, el kell fogadni, hogy valaki így gondolja, valaki úgy.

2023. ápr. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!