Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mik azok a kérdések amikre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a kérdések amikre sose válaszolnátok ismerkedés /randi alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Puszta kíváncsiságból teszem fel a kérdést. Ismerkedem én magam is. És ha bár igyekszem nyitott lenni ,mégis vannak kérdések legfőképp egy ami nagyon zavar ,ha mondjuk egy pasi két szóváltás után megkérdezi.

Ez pedig a konkrét neve a munkahelyemnek.

Mikor elmondom ,hogy egy szállodában dolgozom , a következő kérdés, hogy melyikben ,persze miután már a melyik városban laksz kérdés megvolt.


Lehet ,hogy paranoiás vagyok,de én erre mindig kitérő választ adok,és eszem ágában sincs egyiknek sem megírni . Hisz kvázi egy vadidegen ,és amilyen beteg világot élünk,sose lehet tudni,mit csinálna.. Például nekem eszembe sincs soha megkérdezni,a konkrét munkahelyét senkitől névre pontosan.

Én vagyok túl paranoiás, vagy ez szerintetek is túl bizalmas információ?



2023. ápr. 8. 15:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként, hogyha mondaná nekem a férfi hogy áruházban, szállodában, akármilyen ilyen helyen dolgozik, szerintem én is megkérdezném hogy melyikben, hátha ott van a közelben, már jártam ott vagy hasonló, hogy akkor legyen valami közös beszédtéma.

Az a baj, hogy férfiként(undorító, igazságtalan világot élünk, de mindegy) ő bele sem gondol hogy nekünk nőknek ilyennel is óvatosnak kell lennünk, ő neki ez csak egy ártatlan kérdés (kivéve ha tényleg van hátsó szándéka)

De egyébként te nagyon jól csinálod, így is kell, nem szabad elmondani ilyeneket, amíg nem bizhatsz benne biztosan.

2023. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én se mondanám el, és ezt nem is várom el a másiktól sem. De a munkája azért érdekel.


Én az elején mondjuk még a pontos lakhelyemet sem árulom el, csak egy környékbeli nagyobb várost lövök be. Persze ha nagyvárosban élnék ez nem lenne gond, de így biztonságosabb. N

2023. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
10. Jézus gyere le..🫣🙄Hihetetlen mennyi aberrált barom van..
2023. ápr. 8. 21:04
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon hamar kérdezi, akkor megértem, hogy kitérő választ adsz, nem árt óvatosnak lenni idegenekkel, de amúgy valószínűbb, hogy semmi hátsó szándéka nincs, csak adja magát a kérdés. Ha találkozok egy régi ismerőssel vagy megismerek valakit (nem ismerkedés során, csak úgy, lehet nő is az illető) és felmerül ki mit dolgozik, tőlem is gyakran meg szokták kérdezni, hogy melyik cégnél vagyok. Nekem ez nem tabu, de ha azt érzem, hogy tolakodó az illető vagy csak nagyon korainak érzem, lehet én is kitérő választ adnék.
2023. ápr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Viszonylag nehéz egy általános feltérképezés az elején, de valóban van ezer más kérdés is, ami fontos lehet egy ismerkedésnél, mint az, hogy az igazán bizalmas infókat kiadd...


Egyébként, azt is lehet, hogy egyszerűen annyit felelsz, hogy korai még erről beszélni.


Ha nem tartja tiszteletben, akkor téged sem fog később sem.

2023. ápr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Senior Séf ***** válasza:
36%
Nem kell ezekbe a kérdésekbe semmit belelátni. A pasi csak a kínos csend elkerülése érdekében kérdez mindenféle oda nem való hülyeséget.
2023. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
83%
#16 mondd ezt azoknak a lányoknak is, akiket az otthonukban vagy munkahelyükön zaklatta, félemlítette meg az aktuális randipartnere:)
2023. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17. Ott a pont! Nekem pont erre nincs szükségem ,és pont ezért tabu számomra a munkahelyem és a(pontos) lakhelyem.
2023. ápr. 9. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!