Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leírnátok légyszi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírnátok légyszi a véleményeteket?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy pasival, tinderről ismertem meg. Nagyon kedves velem minden randi alakom során illedelmes, megjegyzi amit mondok, tehát figyel, bókol. A második randi végén megtörtént a csók, elég hevesre sikeredett, viszont ő már kijelentette,hogy nem keres elsősorban komoly kapcsolatot, nemrég lett vége egy hosszú kapcsolatának, inkább megvárja, hogy alakulnak a dolgok köztünk. Én megmondtam neki, hogy nem szeretném elsietni a dolgokat, én is így vagyok vele, hogy majd alakulnak a dolgok. Harmadik randi során viszont felhívott magához, rettegve átmentem hozzá, bár kicsit korainak tartottam. Filmet néztünk és hát elkezdtünk csókolozni de én menet közben bevallottam, hogy még szűz vagyok, ő pedig azt mondta akkor lassabban haladunk, nem baj. Puszilgat, ölelget, csókokat küld elköszönéskor, megkérdezi minden rendben volt e nem lépett e át egy határt, úgy érzem mintha kedvelne. Viszont félek, hogyha lefekszem vele, utána elhajít, vagy pedig ez csak egy megjátszott viselkedés, hogy ágyba vigyen. Szerintetek honnan tudom hogy őszintén kezdett e el kedvelni vagy pedig csak egy taktika? Félek, hogy mivel nem komoly kapcsolatot keres, esetleg sérülök, ha megkedvelem. Van esély rá, hogy megkedveljen eléggé hogy komolyabb alakuljon ki? Ő 25 éves , én pedig 21.

2023. ápr. 22. 17:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell vele tovább ismerkedni, barátkozni, ő nem akar toled semmit /szexet akar maximum, holott te komoly kapcsolatot szeretnél.

Ő balra tart, te meg jobbra, nincs kereszteződés és nem is lesz még akkor sem ha szexelsz vele és reménykedsz, hogy beléd szeret, mert nem fog.

2023. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Ja, eldönti persze, csak amíg ő kapcsolatot akar vele, a csávó csak meg akarja dugni. Ebben az esetben pedig ő lesz kihasználva és nem a srác :)
2023. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem miért olyan lehetetlen, hogy mondjuk beleszeret az illetőbe, megkedveli. Ezt nők, férfiak egyaránt nem tudják irányítani, hogy megkedvelik- e a másikat később..
2023. ápr. 22. 21:26
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem fog.

Ha így kijelenti hidd el, biztos benne, hogy nem akar semmit. De hidd azt nyugodtan így közel harminc évesen, hogy megvaltoztatod :D

Tudod, én kamaszként voltam olyan “kapcsolatban”, ahol a másik velem akart a kiheverni az exet.

Szépen összeszedte magát mellettem, mert szerettem, törődtem vele, engem szarba sem nézett egy idő után és meg ő dobott ki.

Nyugodtan menj bele, ha erre vágysz.

2023. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
93%

Ja bocs, azt hittem, te vagy 25

Mindegy, a lényeg, hogy nincs túl az exen, csak bufelejto vagy vagy lennel, az pedig hidd el, nem vicces és nem jó szórakozás. Legalábbis neked.

2023. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Leclerc ***** válasza:
45%
Nem csak az a két verzió van hogy 100% komoly, vagy csak szexre kellesz 1-2 alaklommal és kuka. Van aki úgy van szexkapcsolatban is hogy normálisan tisztességgel báni a nővel. Figyel az igényeire, akkor is elmegy veled valahova ha ép nincs szex. Lehet hogy ő pont ilyen. Ez leginkább abból tudod megállapítania szerintem. hogy egyrészt húzod még pár hónapot, másrészt meg figyeled hogy más is foglalkoztatja e veled kapcsolatban, vagy csak a szex az ami fontos. Ha jó az ágyban, akkor se veszítesz semmit, és nincs is mit szégyelened ha csak futó kaland lesz.
2023. ápr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
De ha ő megszereti a srácot a csávó meg közben csak dgni akar vele, akkor egyrészt időt veszít, másrészt meg nem lesznek viszonozva az érzelmei, tönkremegy az önbizalma és hosszú hónapok után fogja tudni csak összeszedni magát.
2023. ápr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Biztos talál olyan nőt akinek nem kell a szépet tennie hónapokig, hogy ágyba bújjon vele. Majd kiderül idővel, ha kicsit húzom a dolgot. Arra jó , hogy megtanítson dolgokra, mert tapasztalt. Hogyan kerüljem el, hogy megkedveljem?
2023. ápr. 23. 16:59
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Ha bele mész, akkor meg fogod kedvelni és akkorát koppansz majd, mint az állat. Ha erre vágysz, akkor csináld, leckének jó lesz!
2023. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!