Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg olyan borzasztó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan borzasztó, ha csak napi egyszer írok vissza a társkeresőn a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Szóval felregisztráltam az egyik társkeresőre, ahol tényleg csak olyanokkal matcheltem, akik tetszenek az adatlapjuk alapján. Ez eddig kb. 10 férfi volt a 2 hónap alatt. Viszont majdnem az összestől kaptam azért beszólást, mert csak napi egyszer írok vissza. Nem értem, ez miért akkora tragédia. Napközben dolgozom, sajna elég feszített most a tempó, ezért este szoktam leülni otthon válaszolni üzenetekre - nem csak ezen a társkeresőn, hanem pl. messengeren a barátoknak és a családnak.

Szóval volt olyan is, aki eléggé sürgette volna a beszélgetést, meg állandóan duoble textelt, és ettől egyébként meg teljesen kétségbe esettnek is tűnnek.. és teljesen elment a kedvem.



2023. ápr. 30. 19:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
42%
Most tulajdonképpen az a szánalmas, aki választ vár. Ő a kétségbeesett. És az a normális, aki nem ér rá, ez az egészséges. Majd ha egyszer ráér visszaír. Ezt mondjuk érdemes lenne lekommunikálni az adatlapon is. És igen, van aki ráér napközben, mert pl nem kötött a munkája.
2023. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Leclerc ***** válasza:
71%
Ha nem ismerkedni vagy fent, akkor mindek vagy regisztrálva egyáltalán?
2023. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha belefér az idődbe, akkor minimum 2x vissza illene írni, vagy tudatni, hogy este érsz rá.

Ha meg nincs hozzá kedved hogy visszaírj akkor ne ismerkedj!

2023. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%
Bocs, de a nagyon feszített munkád közben nem pisilsz?
2023. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
39%
Érdeklődés kérdése. Ha van olyan aki érdekesebb annak úgyis gyakrabban írsz vissza. Különben szerintem nem gáz. L
2023. ápr. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ha fent vagy egy társkeresőn akkor értelem szerűen párt keresel magadnak. Ha már matcheltél valakivel akkor valószínű tetszik neked, ha nem válaszolsz neki csak naponta 1x akkor azt éred el, hogy elmuljon az érdeklődés. Ha ennyire feszített a tempó, hogy nem tudsz rá szánni 2percet arra, hogy válaszolj akkor hogyan lenne egyáltalán időd egy kapcsolatra?? Aki pedig double text-el, és nem fogja fel hogy hiába irja le 8x ugyanazt akkor se válaszolsz max este vessen magára.

F

2023. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%
Én 5x textelni szoktam, de nem társkeresőn. Ha nem ér rá a másik, írok néha, aztán én nem érek rá és ő ír többet és válaszol az előző cuccaimra. Ki találta ki amúgy ezt hogy tilos kétszer írni?
2023. ápr. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
14%
Megteheted. Úgyis bármikor jönnek érdeklődők.
2023. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha komoly szandekunak akarsz tunni, akkor mar az elejetol komolyan veszed a masikat. Szerinted ha egy kapcsolat mar az elejen sem tud labgyos szint fole emelkedni, akkor annak mi lesz a vege? Hamar kedvet szegi ez az embernek es inkabb keres mast, aki komolyabban veszi.
2023. ápr. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ha nem érnél rá én nem irogatnék. Ha most nem érsz rá, akkor később sem fogsz. Ide meg irogatsz vajon miért.
2023. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!