Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg olyan borzasztó, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan borzasztó, ha csak napi egyszer írok vissza a társkeresőn a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Szóval felregisztráltam az egyik társkeresőre, ahol tényleg csak olyanokkal matcheltem, akik tetszenek az adatlapjuk alapján. Ez eddig kb. 10 férfi volt a 2 hónap alatt. Viszont majdnem az összestől kaptam azért beszólást, mert csak napi egyszer írok vissza. Nem értem, ez miért akkora tragédia. Napközben dolgozom, sajna elég feszített most a tempó, ezért este szoktam leülni otthon válaszolni üzenetekre - nem csak ezen a társkeresőn, hanem pl. messengeren a barátoknak és a családnak.

Szóval volt olyan is, aki eléggé sürgette volna a beszélgetést, meg állandóan duoble textelt, és ettől egyébként meg teljesen kétségbe esettnek is tűnnek.. és teljesen elment a kedvem.



2023. ápr. 30. 19:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek ez rendben van, mást meg zavarni fog, nem vagyunk egyformák. Igazából nincs ezzel baj, a lényeg,hogy megtaláld azt, aki szintén a te ritmusodban szeret válaszolgatni. Én is hasonló vagyok csak férfiben,szval megértelek, nekem mondjuk nem feszített ennyire a munkám, hanem szimplán csak nincs kedvem folyton válaszolgatni,ismerkedés első szakaszában(pláne amikor még nem is találkoztunk) egész egyszerűen nem tudok lelkesedni(majd úgyis találkozón derül ki,h bejövünk e tényleg egymásnak) néha egy sorozat,filmnézés,vagy valamelyik barátommal való beszélgetés jobban leköt, mint hogy a tindert nézegessem. Nekem ez így jó,és senkitől se várom el,h azonnal válaszoljon, élje az életét,aztán majd ha komolyabbra fordulnak a dolgok úgyis többet akarunk beszélni egymással.
2023. ápr. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%

Az 1 kérdés-válasz/estéből nehezen lesz randi.


Az érdeklődést fel kell ébreszteni és fenn kell tartani. Ilyen dinamikával nem lehet.

2023. máj. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Max csak úgy oke ha előre megmondod hogy csak este érsz rá és este meg beszekgetsz velük normálisan. Egyébként gáz.
2023. máj. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%

Meg jellegéről sokat elavult h önző vagy úgy csinálod ahogy neked jó a másik érzései neked nem számítanak a munkád fontosabb mint az emberi kapcsolataid. Innentől kezdve nem vagy jó parti és minek foglalkozzanak veled?


Te szeretsz várni válaszra egy napot?

2023. máj. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

22-es: Akár netes, akár élőben valakit megismerek, és írásban tovább ismerkedünk szitu esetén számomra pl. nem az a normális, hogy megkérdezem, mi a kedvenc színe, válaszol 1 szóban, ő is ugyanezt megkérdezi, és ez a kommunikáció. Hanem hosszabb, kifejtősebb témákra, válaszokra törekszem, és a másiktól is ezt várom. Így meg teljesen érthető, hogy nem írunk óránként. De ha pl. egy találkozó időpontját, helyszínét stb. kell egyeztetni, ami pár napon belül lenne esedékes, ott jó, ha röviden, de gyorsan zajlik a kommunikáció, szóval, egy másik eset.


24-es: A munkából élünk, nem a párkeresésből, egyebekből:-) És nem végletekben kell gondolkozni, attól még lehet valakinek emberi kapcsolata bőven, mert nem chatel non stop. Ha párunk van, akkor sem kell elhanyagolni a melót, de vadidegen/alig ismert emberért meg pláne nem. A kérdezőt nem ismerem, de én pl. szívesebben olvasok egy ritkább, de tartalmasabb írást, mint olyat, aki visszaír mindig 5 percen belül, de 1-2 szóban.


Nem vagy borzasztó, kérdező, a sürgetés, beszólás gáz a másik részéről. Annyit megtehetsz, hogy egy következőnek mondjuk jelzed, hogy te csak esténként tudsz írni, de magyarázkodni nem kell, csak ugye félreértés ne legyen, hogy nem érdektelenségről van szó.

2023. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem nem tiszta hogy egyszer írsz vissza úgy hogy tényleg 1x vagy elérhető vagy mondjuk este valamikor 1 órát, de minden esetben van aki többet igényel van aki meg elvan kevesebbel is, míg pl a double text sem feltétlen kétségbe esettséget mutat hanem én pl akármennyiszer írok ha valaki tetszik és éppen valami olyan jut eszembe amit megosztanék vele
2023. máj. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem kell. Semmit nem kell tenned. Ha nem akarsz valaszolni, akkor nem valaszolsz. Csak aztan, ha ebbol, amugy jogosan, az erdektelensegedre kovetkeztetnek, akkor azt viseld meltosaggal. Egy szuk retegre fog leszukulni a tarskeresesed azokra, akik szinten kerulik a kommunikaciot.
2023. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!