Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha tudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tudom hogy tetszem neki és szépnek tart de nem történik semmi? Ráadásul szorít az idő :S

Figyelt kérdés

A srác amúgy fiatalabb nálam, szóval lehet ezért is nem hívott el de amikor találkoztam vele (szülinapi bulin) jól elbeszélgettünk, ő jött oda hozzám, már akkor is voltak udvarias gesztusai (amiket nem várna az ember), utána egy-két kétértelmű msn-es beszélgetés (sajnos nem egy suliba járunk más esély nincs)

Jövőhéten lesz szombaton egy nagyobb esemény direkt nem írom le micsoda, ahol az egyik barátja azt nyilatkozta hogy majd ők ketten jól becsajoznak.

Nem merek írni a srácnak (igen, nyuszi vagyok) de mi a fenét csinálhatnék? Túl sokat nincs fent msnen se de ha fent van mit írjak neki? Elhívjam? Lehet hogy zavarná, hogy idősebb vagyok..:S

Amúgy nemsokára lesz a szülinapom, esetleg valamit próbáljak ennek kapcsán kitalálni?

Annyira nem szeretném, ha találna magának valakit, de hát engem se hívott el még sehova annak ellenére hogy sok kétértelmű (nem perverz) utalása volt. Meg egyértelmű is ;D

Segítség heeeelp mit csináljak?? :S

17/L


2010. okt. 10. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ne legyél nyuszi:D hajrá hívd el:D
2010. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Csak az zavar hogy eddig miért nem hívott el..nem tudom hogy nem akar vagy mert fiatal és nem képes elsőnek kezdeményezni :D Lehet belevonok mást is hogy segítsen ha vele pont nem tudok olyan hamar beszélni

amúgy nem tudom hova hívjam ami nem olyan nagyon feltűnő meg zavaró hely xD igazából annyira nem is ismerjük egymást még :D

2010. okt. 10. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem tudja h tetszik neked :D :P

Sztem hívd el a bulidba :D

2010. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen erre én is gondoltam.. amúgy a bulit megemlítettem és gyakorlatilag "meghívatta" magát :D

Amit persze én kicsit sem bánok :D

2010. okt. 16. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!