Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ír rám a pasi és érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír rám a pasi és érdeklődik, ha utána több óra után tud válaszolni?

Figyelt kérdés
Két szót váltunk, utána meg eltűnik.Már többször is eljátszotta. Megemlítettem, hogy zavar, utána változtatott, de most megint kezdi. 25 éves a pasi.

2023. máj. 25. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2 vagy több főnöke van. Egy, munkahelyen, 2 anyuci, 3 lehet hogy fix csaja is van vagy valaki aki hülyíti.
2023. jún. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ezeken mindíg jókat röhögök :-).

10-enéve volt egy ilyen bnőm :-)

Írt valamit, s ha 2 percen belül nem válaszoltam, elkezdett hívogatni. Volt olyan nap, hogy reggel 9-től délután 15:00-ig 87x hívott.

Hiába volt egy atomszép, kívánatos rajzolni nem lehet szebbet már már szexőrült típus, 3 hét után szakítottam vele. Na az se volt egyszerű :-)

2023. jún. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azért van átmenet. Én nem hívogattam állandóan, csak feltűnt , hogy már gyakrabban csinálta ezt. Rámírt(az esetek többségében ő keresett hozzáteszem) aztán 5 óra múlva válaszolt, ennek sincs semmi értelme. Főleg egy kezdeti kapcsolatban nem így mennek a dolgok. Megkérdezi mit csinálok aznap, lehetséges találkozó függvényében, válaszolok. Másnap ír vissza. Szerintem ez full nem normális. Gyanítom van még egy csaj akivel ezt csinálja, aki hamarabb ugrik, azzal találkozik, ráír többre.
2023. jún. 7. 15:57
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normális hiába normalizálják... Ha valaki nagyon bejön akkor keressük, írunk neki, amikor csak tudunk. Ha meg egy pár vagyunk, akkor még inkább, főleg az elején. Ha nem is írásban, de ha szerelmes valaki, akkor minimum egyszer felhívja a nap folyamán. És visszaír amint tud. Aki nem így tesz az nem szerelmes. Kifogás persze mindig van, dolgozik, sportol, lakást felújít... Aha, 5 perc telefon, vagy pár mp amíg visszaírsz valakinek elveszi minden idődet, komolyan? Illetve sokan csak végletekben tud gondolkodni, vagy egész nap ír vagy egy betűt se napokig :D


Keress olyat aki ír. Én már megszívtam ezzel. Amelyik exem nem írt, az csak nekem nem írt, mindenki másnak igen. Hidd el, ha nem keres, nem érdekled és ő sem érdemli meg a te figyelmedet.

2023. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!