Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Állatbarát nő nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Állatbarát nő nálatok előny vagy hátrány?

Figyelt kérdés
Társkeresőn ott szerepel a #állatbarát, állattal közös profilképe van stb.

2023. máj. 28. 09:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én is szeretem az állatokat, de lakásba nem engednék be kutyát, macskát.
2023. máj. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Azt jelöltem kizáró ok, de egyébként önmagában hogy szereti az állatokat nem az. Ha állattartó, valami háziállattal kell élnünk az viszont kizáró ok, mert én nem akarok otthonra.
2023. máj. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én úgy látom, hogy nők körében sokkal gyakoribb a #állatbarát, mint férfiaknál, mi lehet ennek az oka?


Illetve az "állatbarát" kifejezés egyre inkább az állat embergyermekként való kezelését jelenti, aki úgy jön-megy a házban, ahogy szeretne, van saját ruhája, részese a családi programoknak, van szülinapjára ajándék, lehet tutyulgatni, ölelgetni, étterembe elvinni és saját széket foglalni neki, otthon ugyanazt eszi, mint az ember stb. Számomra ez abszurd, így nálam is kizáró ok már.

2023. máj. 29. 10:45
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sajnos kizáró ok lett.

Nem utálom az állatokat, nem erről van szó.

17 évig volt egy kapcsolatom, ahol a nőnek kutyái voltak.

Én mindíg mindenben csak a második voltam.

Az egész napi, egész hétvégi, az egész nyári programot, mindent a kutyákhoz kellett igazítani.

Nem viccelek, az estéinket is, mindent. Sokszor azért maradt el a szeretkezés, mert a morzsikát le kellett vinni pipilni.

Tudom, hogy az ő részéről ez egy túlzásba vitt állat imádat volt, tudom, hogy lehet ezt jobban is és másképp is csinálni, de nekem akkor is elég volt.

Engem zavar a túlzott állat imádat, az ajnározgatás. Féltékeny vagyok, és így nem lehet normális életet élni.

Tudom, hogy talán ez is hiba, de nem tehetek róla.

2023. máj. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, ez lemaradt, de pontosan arról van szó, amit te is írsz a 13-as hozzászólásodan.

Borzasztó egy állapot ez. Tényleg. Sokan úgy bánnak a kutyával, mintha a gyerekük lenne.

De talán még annál is rosszabb.

A pici gyereket leteszed este aludni, és reggelig nyugtod van.

A kutya az járkál, motoszkál, csahol, ha hangot hall, ugat.

Volt, hogy akkor ugrott föl az ágyra, amikor pont orgazmusom lett volna.

Azért ez már mégis csak túlzás.

14#

2023. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!