Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin ti elmondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin ti elmondjátok, hogy gyk-eztek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 10:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Szerinted aki gyakorizik az randizik?
2023. máj. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én igen, és unalomból jó feljönni, vagy 1-2 kérdést kiírni, és nézni milyen furcsa válaszok jönnek rá.
2023. máj. 29. 10:25
 3/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Ez egy bűnös élvezet. Ide gyűlünk mind elb*@szni az időnket. Elég szégyenteljes dolog ez szerintem. Tartsuk meg ezt magunknak. Arról nem is beszélve, hogyha meglátnák az összes valaha feltett kérdésünket és az összes valaha írt válaszunkat.
2023. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy😂 a párom tudja hogy olvasgatok itt, de azt nem, hogy van regisztrációm és kérdéseket írok ki meg kommentelek :D
2023. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek van guilty pleasure-je. Nekem ez a gyakori. Tökre szégyenleném bevallani:DD. Magánügy. Nem kell másoknak tudni.
2023. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Guilty pleasuee ez.
2023. máj. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nekem kb. olyan, mint a reggeli újságot vagy híreket elolvasni egy kávé mellett, lehet én vagyok hülye, de engem gyk teljesen feltölt napi munka előtt.:D Szerintem gyk nélkül rosszabbul is teljesítenék munkában.
2023. máj. 29. 10:41
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
nem. ez az oldal nem olyan, hogy most külön ki tudjam emelni. netezgetésbe tartozik ez is, mit a tiktok v insta
2023. máj. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha szóba kerülne akkor elmondanám. Elvégre volt randim már innen is.
2023. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
90%

Az élettársam se tudja. XD Amennyi hülyeseg itt van tök cikinek tartom, pedig nekem jó szórakozás.

Lehet szegény azt hiszi valakivel irogatok, mikor gyorsan kinyomom a telefont, majd ha egyszer meggyanusít megmutatom neki. És akkor rájön hogy ennél még az is jobb lenne

2023. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!