Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randin ti elmondjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randin ti elmondjátok, hogy gyk-eztek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 10:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, de fura, amit irtok! En nem tartom ezt szegyenteljesnek, nem titkolnam, de kulonosebben nem iy emelnem ki. A netezes temakorbe tartozik, ahogy irta is fent valaki.
2023. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Sose mondanám el, cikinek tartom 😅 Viszont egyszer volt egy rohadt kellemetlen dolog. Exem jó haverja is feljárkál ide mint kiderült és egy kérdésem alapján megismert hogy én vagyok az 😅
2023. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azért gyk-zok mert még mindig fényévekkel jobb mint a legtöbb hülye újságíró, divatblog, face poszt alatti őrjöngések és csoportok, itt legalább nyomokban őszinteséget is lehet tapasztalni.
2023. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
En sem mondanám el 😂 nem is szoktam elmondani senkinek. full cikinek tartom, de ha egyszer kiderulne azert nem tagadnam le, bar biztosan szepitenem, hogy alig kommentelek..jo lenne lejonni, mert kb ezaz egyetlen feketefoltom az eletmben.
2023. máj. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha kérdezi igen, ha nem akkor én nem fogom mondani.
2023. máj. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Arról nem is beszélve, hogyha meglátnák az összes valaha feltett kérdésünket és az összes valaha írt válaszunkat."


Mi lenne akkor? Ugyanazt mondom, mint élőben.

2023. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
69%
Ez annyira fura, hogy szégyellitek. Pont erről beszélgettem valakivel, hogy nem szégyellek semmit, amit teszek, mert amit szégyellnék, azt nem teszem meg.
2023. máj. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Az én férjem azt is tudta, amikor innen szexcseteltem egy kövér férfivel. Jót nevettünk.
2023. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Tudja.

Már mielőtt összejöttünk, akkor is barátok voltunk, és itteni dolgok is szóba jöttek, szóval eleve tudta, hogy itt néha elég aktív tag vagyok.

2023. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem ez az eletem.
2023. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!