Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfoglalt és nincs ideje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfoglalt és nincs ideje velem lenni?

Figyelt kérdés

Először is 24 éves vagyok és egy 48 éves férfivel vagyok együtt. Vagyis az túlzás,mert a szüleimnek és barátaimnak se merem bemutatni. Ő a barátainak bemutatott. Szóval kapcsolat féle a dolog.

Viszont menedzser egy nagy multinál és saját cége is van.

Nem élünk együtt és nem a pénzére hajtok (nekem is van, most végeztem az egyetemen és én is egy multinál dolgozom), sajnos apukám kiskoromban elhagyott és emiatt mindig az idősebb pasik jöttek be.

Szóval rengeteg dolga van és nagyon elfoglalt. Sokszor hetekig nem találkozunk,mindig rohan üzleti útra, meetingekre, saját cégével foglalkozni. Telefonon sem beszélünk minden nap mert van hogy éjjel ér haza és akkor már nem hív vissza.

Én meg sokkal többet ráérek és napjözben is sokszor írogatok neki de sokszor órákkal később válaszol vagy csak simán leláttamoz.

Amikor együtt vagyunk nagyon jó, kedves figyelmes és jó helyekre megyünk,teljesen bele vagyok zúgva de az az érzésem hogy ő nem.:(

Rosszul esik hogy sokszor napokig nem hallok róla. Hkgyan tudnám neki ezeket elmondani úgy hogy ne tűnjek túl idegesítőnek? Nyilván a korkülönbség miatt is van ez,nem ugyanott tartunk az éetben. Illetve van esély arra hogy az ilyen ember meg tud változni?

24L



2023. máj. 29. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem fogod tudni megváltoztatni. Ne legyen igazam, de valószínűleg nem egyedüli barátnő vagy, ezért se ér rá.
2023. máj. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"egy 48 éves férfivel vagyok együtt"

Nem vagytok együtt. Keress valakit, aki nem hagy hetekre egyedül.

2023. máj. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Munkamániás topmenedzser, ennek ez az ára. Nem fog megváltozni.
2023. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet. Sajnos nem sokat tudsz tenni, maximum annyit, hogy keresgélsz egy másik pasi után, mert rengeteg időd van.

Ha látja hogy nem mászol rá, egyből kapni fog utánad, mert tudja ha nem, majd más elhappol. Sajnos vagy nem sajnos ez így működik.

Ha meg nem vagy neki fontos, akkor meg legalább nem pazaroltad rá az idődet hogy várogatni mikor lesz szabad perce rád. Fiatal vagy.

2023. máj. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog már 48 évesen senki miatt megváltozni. Jobb lenne ha integetnél neki.
2023. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy beszélgetést megér, azután neked is könnyebb dönteni, hogy együtt vagy külön
2023. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem akarok túl negatív lenni, de az én szememben ez nem kapcsolat, csak annyi, hogy egy fiatal, naiv lány,meg egy dörzsölt,rutinos róka néha jól érzik magukat együtt...
2023. máj. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!