Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, melyik cselekménynek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik cselekménynek örülnétek a legjobban a férfitól?

Figyelt kérdés

Egy olyan férfiról van szó, akibe már valamennyire beleszerettél, még nem történt semmi érintkezés, de már alig vártál a következő találkozásra, aztán megtörténik.


1. Megölel hosszan, közben simogat. Csend van. Elenged, és a szemeidbe néz. Megsimogat, aztán ismét átölel, hosszan. Közben megcsókolja a nyakad, oldalt az arcod, és mindenhol, ahol ér téged. Majd eljut a szádig, és szájon csókol.


VAGY


2. Megsimogatja a karod, majd az arcod. Egymás szemébe néztek, érzi, hogy megvan a kémia. Ekkor pedig megcsókol, majd átkarol.



Igazából a fő különbség az, hogy az első átölel, többször is, és utána lesz csók belőle, a második pedig egy kis simogatás után szinte egyenesen a szájon csókért megy, és csak utána ölel át. Melyik a szimpatikusabb?



2023. jún. 19. 22:39
A kérdező szavazást indított:
Az első
A második
23 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyik se, mert nagyon "cringe", hogy ennyire meg van tervezve. Semmi szenvedély, semmi érzelem, kalkulált mozdulatok.
2023. jún. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem túl nyalas mindkettő. Jobban szeretem, amikor a csok egy vicces szituban történik, nem pedig egy ilyen habos-babos módon.
2023. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Nekem mindkettő bejön, de a második jobban :)
2023. jún. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
beteg hogy itt tervezgeted xx
2023. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Spontán legyen.

De amúgy én nem szeretem a lacafacázást, de ki hogy, valaki igen.

2023. jún. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jön be ha karom arcom simogatják.

Igy a munkahelyi karbantaro papák szoktak próbálkozni hogy hozzámnyúlnak.

A férfiak egy sem.

2023. jún. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4 - két korábbi cselekményemet hasonlítom össze, és azon gondolkodtam, hogy jelenthetett-e különbséget az utána történtekre.
2023. jún. 20. 07:22
 8/11 anonim ***** válasza:

„két korábbi cselekményemet hasonlítom össze, és azon gondolkodtam, hogy jelenthetett-e különbséget az utána történtekre.”


Kérdező, ha bejön egy pasi, szerelmes vagyok belé, az sem fog kiábrándítani, befolyásolni semmit, ha véletlenül fingik egyet csók közben:-) Ezt a tervezgetést szerintem felejtsd el, nekem is para olvasni. Meg aztán a nők sem bábuk, mit csinálsz, ha mondjuk vmi nem kalkulált mozdulatot tesz?

2023. jún. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8, szerintem nem előre tervezi, hanem utólag akarja rekonstruálni, hogy A és B esetben miért C és D vagy épp C és C lett az eredmény.
2023. jún. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es: Tudom, arra írtam a fingós példát. Nüansznyi dolgokból gondolhatja a kérdező, hogy anno azért lett offolva pl.
2023. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!