Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy sráccal már 1 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal már 1 hónapja találkozgatok, volt szex, az első randin, nyomult, meg nekem se kellett 2x mondani, pedig nem ez a típus vagyok. Tinderről ismerjük egymást, azóta ő fent van még. Ismerkedik. Szerintetek csak dugni akar?

Figyelt kérdés
2023. jún. 25. 11:20
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Szóval jogosan gondolom azt, hogy csak szexet akar?
2023. jún. 25. 13:35
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már kétszer megígérte, hogy törli magát és nem tette meg, akkor nem komolyat akar.
2023. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm az eddigi válaszokat, jobb ha elengedem, valószínűleg nem őszinte.
2023. jún. 25. 14:24
 14/18 anonim ***** válasza:
#11 szerintem azt mondja, hogy majd alakul. majd az dönti el, hogy mennyire hosszútávú, hogy mennyire érzitek jól magatokat. és ennyiből nem nagyon illetek össze, mert te meg nem érzed jól magad, ha nem világos az irány és ha meg nem érzed magad jól ő sem fogja, és akkor vége lesz.
2023. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
de persze ha jól éreznéd magad akkor is lehet ez nem ugyanazon a szinten lenne kettőtöknél.
2023. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Te jól éreznéd magad? Csak kérdezem. Mert én így nem igazán tudom. Nálam a bizalom fontos. Nagyon is. Ő ezt nem adja meg.
2023. jún. 25. 15:20
 17/18 anonim ***** válasza:
#16 én csávó vagyok. nekem az nehéz, ha előre el kell dönteni ez meg mi. mondjuk én nem szoktam közben mással is.
2023. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nyílván tudom, hogy ezt 2 perc alatt nem lehet eldönteni. De addig amíg nem fogalmazódik meg benne legalább ne keresgéljen, ne nézelődjön máshol.
2023. jún. 26. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!