Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság mennyire ritka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire ritka, hogy egy férfi tud, és akar is főzni, mosni, takarítani?

Figyelt kérdés
Jelent ez még bármiféle előnyt, vagy olyan általános, hogy ez már az alap?

#Férfi főz #Férfi Mos #Férfi takarít #Férfi házimunka
2023. jún. 28. 05:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

8. Akkor miért magyarázzák a feministák mindig, hogy a férfiak nem végeznek házimunkát?


Vagy máskép, hogy lehet alap valami, amit sokan nem csinálnak, és ők ezért rossznak vannak tekintve?


Most lényegében azzal hogy lealapozod, elhazudod, hogy egy férfi tud valamit. Aztán két kérdéssel később meg sírsz, hogy a férfiak nem végeznek házimunkát.

2023. jún. 28. 08:17
 12/21 anonim ***** válasza:
84%

Az, hogy alap, nem azt jelenti, hogy mindenki csinálja, hanem hogy alapnak kéne lennie, alap emberi tulajdonság.


Az, hogy kitörlöd a segged szarás után alap. Nem jár érte buksisimi. Ennek ellenére is vannak, akiknek szaros a gatyája.

2023. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
12. Na most alap, vagy alapnak kéne lennie? Vagy csak mosdatod a szerecsent mert általánosítottál? Pedig tudod hogy nem szabad!
2023. jún. 28. 08:28
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Ha egyedül él az ember akkor muszáj, mert éhen hal, vagy jönnek a rágcsálók/csótányok/tetvek, stb lakótársnak, ha nem takarít.


Szóval én ezeket alapvető életbenmaradási készségeknek hívom.


Van, amiben lehet csalni, azaz pl kaját lehet rendelni mindig, akár menüt is, szóval a főzést ki lehet váltani, ha van rá pénzed, vagy inkább úgy mondom, hogy hajlandó vagy erre elkölteni a pénzedet. Én a magam részéről az étteremben evést inkább különlegesebb alkalmakhoz kötöm, illetve a kajarendelés is csak akkor játszik, ha tényleg semmi kedvem/energiám főzni. Ha naponta rendelnék, akkor a felére/harmadára esne vissza az éves megtakarításom.


Unokatesóm (25 körüli korosztály) is röhög a volt gimis osztálytársain, akik panaszkodnak, hogy sosincs pénzük, pedig magyar viszonylatban jól kereső, friss diplomás emberekről beszélünk. Aztán kiderült, hogy minden reggel munka előtt kávécska + croissantocska de nem ám a Nyugati aluljáróban (2-3e Ft), ebédre sem a kifőzdébe mennek (4e Ft), majd estére kis iszogatás haverokkal/munkatársakkal és vacsorázzunk is valamit (10e Ft). Lefelé kerekítve napi átlag 8e, mert mondjuk iszogatni csak heti 2szer mennek el. 22 * 8e = kb 180e. Csak a kaja. Így persze, hogy sosincs pénzük nettó 400-500ezres fizu mellett sem :D Szóval én a főzést mint alapvető dolognak tekintem, ami úgy általánosságban is segít előre lépned az életben.

2023. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%

Nyugi már, ilyen kora reggel ennyire fel vagy baszva?


Nekem alap az, amit mindenkitől elvárok. Az független attól, hogy ki képes rá.

2023. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Mindig a magam nevében beszélek, nem tudom, kivel keversz össze, de nyugi van.
2023. jún. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Az én párom nagyon házias annak ellenére, hogy amíg otthon lakott, az édesanyja kb körül ugrálta.

Két éve elunk együtt, de haziasabb, mint én, úgyhogy fel kellett zarkoznom.

Viszont ismerosi körben azt látom, hogy már annak örülnek kb a lányok, ha a csávó megtalálja a szennyest és nem a földre cseszi a koszos ruhát, ami szerintem borzasztó gaz…


24N

2023. jún. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
34%

Főzés. Nézdd már meg, hogy mennyi szakács van, és ebből mennyi a férfi és mennyi a nő.. Sőt, kik a jobb szakácsok..


Mosás: Azon mit nem lehet tudni, szög egyszerű a gép.


Takarítás:

Albérlet kiadássalé foglalkozunk, külföldiek lakásait adjuk ki, és menedzseljük nomeg van jó pár saját is, nem akarok senkit se elkeseríteni de mára a feleségem (aki később szállt bele a családi üzletbe) is belátta, egyedülálló elvált nőnek NEM adunk ki lakást, ellenben elvált férfinak igen.

Ez mutatkozik a korrektségben a fizetési hajlandóságban, és a tisztaságban is. Egy férfi a lakásra és a tisztaságra jobban vigyáz.

2023. jún. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
57%

Valahogy nem ezt tapasztaltam elvált férfiként,mint amit a 19-es írt :(

A nőket előnyben részesítik, főleg ha nő aki a tulajdonos.

2023. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Takarításon kívül mindent szeretek csinálni. Max egy porszívózás de minden mástól rosszul vagyok.
2023. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!