Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeség lenne megkérdezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne megkérdezni, hogy minden rendben köztünk?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy lánnyal, aki haza utazott messzire a szüleihez. Bizonytalan vagyok, mert korábban is voltak elfoglaltabb időszakai, amikor kevesebbet beszéltünk és tudom, hogy van egy vizsgája, amire nagyon készül, viszont a hét elején még nagyon aktív volt a beszélgetésekben, korábban már szóba került, hogy meglátogatnám, aminek nagyon örült és végül sikerült is megbeszélni a részleteket. Úgy tűnt, hogy jól alakulnak köztünk a dolgok és bemutatna a szüleinek is, aztán miután mindent le fixáltunk, azóta passzívabb.


Nem tudom, hogy csak a tanulás miatt (amit megértek) vagy esetleg meggondolta volna magát az egész találkozóval vagy a bemutatással kapcsolatban.


2023. júl. 5. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Nem kérdezd meg, várj egy kicsit, lehet tényleg sok a dolga, ha egyre passzívabb, akkor inkább hagyd, mert vagy érzi ugyanazt, amit te, vagy fél, vagy miközben sűrű a programja ismerkedik fölöslegesen.
2023. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad elbizonytalanodni, m3nj es csinald. Ha nem akarja folytatni, ugyis a tudomasodra fogja hozni. Ha elbizonytalanodsz, akkor o is el fog, es leszallo agba kerultok.
2023. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne kérdezd meg...semmi okod ilyenről beszélni. Elmondta hogy dolga van, megbeszéltétek a találkát, a szüleiről is beszélt, min is kéne görcsölni?


Foglald le magad, legyen saját életed. 1-1x rá lehet írni konkrét témával, de nem kell túlhúzni pár üzenetnél tovább.


Keres ha ráér vagy akar beszélni - ha nem akar vagy nincs ideje, akkor nem fog. Foglalkozz mással is. Ha "lelép", lezárja, az nem amiatt lesz mert nem tetted fel neki ezt a befosi kérdést.

2023. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy elfoglalt időszaka van valami kedves üzenetet azért írhatsz neki. Nem tudom, hogy beszélgettetek eddig és miről, de ilyen apró figyelmesség jól tud esni, amiből érzi és tudja, hogy itt vagy és gondolsz rá a kevesebb beszélés mellett is
2023. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!