Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes férfiak miért hiszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért hiszik azt h csak akkor lesz barátnőjük amikor gazdagok lesznek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 08:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
46%
Sajna tapasztalat. Ismerkedik valaki, kiderül, hogy csak pl.: egy hitvány szocmunkás, akkor máris lapát. E mellett már hót nem érdekli a nőt, hogy milyen a személyisége az egyénnek, de arra sem gondol, ha már a manika a legfontosabb, hogy lehet neki megtakarítása...
2022. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
31%
Mert így van, a nőben a külső az érték, a férban meg az egzisztencia.
2022. márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
43%

Mert sokan ezt látják. Látni gazdagot úgy, hogy nem talál barátnőt? Nem. Látni szegényt úgy? Igen.

NEM minden nő anyagias, de elég sokan azok. Ezt látják torzultan ezek a férfiak.

2022. márc. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
37%
Definiáld a gazdagot! Szerintrm aki keres netto 500 korul, az nem gazdag! Az egy átlag! Bevallom, én ez alatt nem ismerkedem...egyreszt, én is megkeresem ezt az osszeget, masreszt, ha csoró a pasi, nem lehet gyerekünk sem, ha kesobb komolyra fordul!
2022. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
90%
#4: Nem olyan nehéz ám ezt definiálni... A bruttó 500 az átlag itthon, nem a nettó, amit erősen húz fel még a torzított statisztika is. Értelemszerűen, aki nettó 500.000-at keres és már van háza vagy ilyesmi, az gazdag. Értelemszerűen, te trollként nem ennyit keresel és ilyen szöveggel a kutyának sem kellenél.
2022. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
89%
Utolso, te el vagy tévedve az átlag fizetésekről, masrészt meg a gyerekedet a te dolgod is eltartani, nemcsak a pasie.
2022. márc. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
83%

Ezért már számtalanszor le lettem pontozva, de nem érdekel, megkérdezem még egyszer: van jó állásom, jó kerestem, fenntartok egy magasabb életszínvonalat, és nem szeretnék leállni egy "hitvány szocmunkással", ahogy az első írta, akármilyen jó ember. Nem azért, mert lenézem, hanem azért, mert az életvitelünk nem passzol össze. Szerintetek milyen hosszú és milyen minőségű kapcsolat lenne abból, ha több a havi megtakarításom, mint az ő havi keresete? Ha nyáron szeretnék Dominikán nyaralni, amikor neki még a Balaton is gondot okoz? Ha elmegyek bevásárolni, és leveszem a polcról, amit meg akarok venni, kifizetem, míg ő esetleg tíz percig számol, hogy a 20 deka parízer kifutja-e a pénzéből? Miért nem lehet azt megérteni, hogy az ember a saját szintjén keres párt? Nyilván vannak kivételek, de ott inkább a férfi gazdag, a nő meg nem. Fordítva nem nagyon működne, mert melyik férfi nem érezné magát előbb-utóbb rosszul egy ilyen kapcsolatban?

Miért kell egyből rámondani a nőre, hogy anyagias? Nem várok el többet, mint ami nekem is van, nem vagyok egy aranyásó, de most komolyan, hogy a francba működjön a dolog, ha a pasinak nincs pénze? Pl. egy szocmunkás hogyan képzeli ezt el?

A probléma ott van, ha az iskolafolyosót takarító Katikának nem felel meg a teszkós árufeltöltő Józsi, mert ő legalább egy középvezetőt akar maga mellé, de Józsi azon is megsértődik, ha egy főiskolát végzett három nyelven beszélő nő lepattintja.

2022. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
67%
Alaovetoen tudják ha egy no szül helyt kellene állnia ferj es apakent is
2022. márc. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
28%

7, csak tudod, fordítva nem szokott a pasiknak gond lenni belőle.

8, a nőnek is helyt kell állnia, anyagilag is, azt meg semmi nem tiltja, h fialás után húzzon vissza dolgozni, pasi is mehet gyesre.

2022. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
78%
#7: Ha valaki anyagias szempontok alapján választ párt, akkor az anyagias. Ha bánt a dolog, hát ne anyagiak alapján válassz. Amit te írsz, az nem az, hogy az illető álljon a saját lábán, hanem az, hogy dominikát tudja fizetni. Ez anyagiasság, akárhogy csavarod. Én meg bunkó vagyok, csak én vállalom.
2022. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!