Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak az egómnak fáj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az egómnak fáj, hogy visszautasított?

Figyelt kérdés

Aminap randiztam egy sráccal, akivel azelőtt egy hétig beszélgettünk.

Minden nagyon jó volt, éreztem rajta, hogy nagyon lelkes és, hogy oda van értem stb…

Az első randin felajánlotta, hogy nála alhatok, mert még órákat kellett volna várnom a vonatra amivel haza tudtam volna menni.

Belementem, aznap éjjel volt csók is, majd megkérdezte, hogy van-e hozzá kedvem.

Lefeküdtünk, másnap semmilyen változást nem éreztem a lelkesedésén, teljesen olyanok voltunk mint valami szerelmes pár, folyton csókolgatott, fogta a kezem, cirógatta minden porcikám, egyfolytában bújt hozzám, még mosdóba is alig akart elengedni, mert folyton ölelgetett.

Csinált nekem reggelit, kávét, majd ragaszkodott, hogy maradjak még legalább egy filmre. Így hát majdnem a teljes másnapot nála töltöttem, aztán nagy nehezen elengedett haza, de ragaszkodott ahhoz is, hogy ő vigyen el kocsival.


Majd miután elváltunk, nem keresett. Másnap én írtam neki, hogy akkor tisztázzuk, pontosan mi lesz ennek a folytatása, hogy felőle ez így csak ennyi volt-e.

Közölte, hogy jobban átgondolta, és neki most még sincs ideje egy kapcsolatra, majd mikor megkérdeztem tőle, hogy akkor minek van fent az összes társkereső oldalon, addigra meg már az volt a baja, hogy ő rájött, hogy eddig azt hitte tudja mit keres, de mostmár nem biztos benne.

Nyilvánvalóan ez kamu, és csak lekoptatni akart, csak akkor nagyon nem értem azt a bizonyos másnapot.

Aki csak kihasznál, az miután megkapta amit akart, azt akarja, hogy minél előbb eltűnj, nem?

Nemhogy még ő ragaszkodjon, hogy maradj…


Emiatt most teljesen padlón vagyok, nyilván nagyon megbántam, hogy az első randin oda adtam magam a srácnak, gondolom ez volt a probléma is.

Soha többé nem csinálok ilyet, csak valahol meg az volt bennem, hogy 2023-ban tart ott a világ, hogy ne ez alapján ítéljünk meg egy nőt.

Pláne egy húszas éveiben járó felnőtt nőt.

Mi is csak emberek vagyunk, nekünk is vannak vágyaink, igényeink, nem értem ettől miért leszünk egyből r*bancok.


És most nem tudom eldönteni, hogy csak az egómat sérti, hogy vissza utasított, vagy valóban annyira tetszett, hogy most nagyon fáj, hogy ő meg nem akar tőlem semmit többé.

Hozzáteszem, egy olyan srácról beszélünk most, aki először nem is tetszett, de megismertem belülről, és akkor kezdett el nagyon vonzani.



2023. aug. 2. 12:02
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem ettől leszel r*banc, mivel itt más a story, nem pedig az hogy minden jöttmentel összefekszel. Itt arról van szó hogy te igenis nyitott lettél volna vele egy kapcsolatra ha jól értem. Másnap amikor marasztalt akkor is volt szex? Ha igen, valóban csak arra kellettél szerintem, ha nem volt, akkor tényleg rájött hogy nem szeretne kapcsolatot, vagy esetleg talált jobbat. Nem tudom mennyire élted bele magad ebbe az egészbe, de biztosan azért bánt a dolog mert akartad a folytatást. Szerintem hamar kihevered, de ne úgy hogy minden jöttmentel összefekszel ahogy a legelején írtam.
2023. aug. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
93%

Azért "ragaszkodott" másnap, mert még megdugott volna, vagy olyan típus, aki nem elzavar, mint egy bogarat hanem az "utojatekot" preferálja.


Nem az a baj, hogy lefeküdtél vele rögtön az első baj, hogy szex előtt nem tisztáztátok, hogy ki mit akar. Bár lehet, hogy hazudott volna. Természetesen az is benne van, hogy ribinek tart, de az biztos, hogyha többet akart volna, akkor úgyis veled lenne.

2023. aug. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 Noren1989 ***** válasza:
23%

Benyelted az etetést, ennyi az egész.


Az egodnak csak az fàj, h nem az eszedre hallgattàl.


Amúgy este ràérsz egy filmre? 🤫

2023. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja, hogy mit keres? Ez jó nagy kamu tőle. Valószínűleg párkapcsolatot keres (ezért van fent az összes társkereső oldalon, ahogy írtad), de Te nem felelsz meg neki eléggé. Szexre jó vagy neki, de többre nem.
2023. aug. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
84%

Eszembe sem jutna, hogy emiatt rbinek tartanak. Egyáltalán mi a rbi definíciója? Hogy szeret szexelni? Akkor oké, vállalom.

Valószínűleg csak szexről szólt neki a dolog, ennyi. Nyilván fáj, hogy visszautasított, de hidd el, nem az a megoldás, hogy tovább vársz a szexszel. Ahogy más is írta, legjobb előre tisztázni, ki mit vár el.


És nem "adtad oda magad" a srácnak, hagyjuk már ezt a középkori forgalmazást!

2023. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:


Nem szoktam lefeküdni fűvel-fával, ez előtt még sose csináltam ilyet, ezt neki is elmondtam amúgy.

Ez volt az első ilyen eset, magamat is eléggé megleptem. Mindegy is, soha többé nem adom oda magam ilyen hamar.

2023. aug. 2. 12:15
 7/43 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem én sem ezeket a palikat...


Velem az volt, hogy hónapokig ismerkedtünk (távolság miatt), 6 órás videochateket folytattunk, mindig bókolt, stb. Egyszer eljött az én városomba, nagyon jó volt, aztán következő alkalommal meghívott magához péntek estétől vasárnap estig. Pénteken volt csók, szombaton orál. Aztán vasárnap reggel kérdeztem, mi van köztünk, jaaaj hát át kell gondolnom, akarok e kapcsolatot. 5 perc múlva meg mondja, hogy nem érzi a pluszt. Persze aztán kiderült, hogy másnál érezte és egyből lett is kapcsolata. De akkor f.aszért hív át magához meg teszi bele az energiát hónapokig...


Ja aki szerint az volt a baj, hogy csak orál volt, ezt ő akarta így :D


Nem a te hibád és nem vagy ribi, csak rossz palit fogtál ki, aki gerinctelen is ráadásul, mert társkeresőzik, miközben azt mondja, nem akar kapcsolatot.

2023. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 Noren1989 ***** válasza:
100%
#7, az àltalad felvàzolt faszik àltalàban körbehaknizzàk az orszàgot.
2023. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Egyébként összesen 2x volt szex. Egy hajnalban, mielőtt aludtunk volna, és egy közvetlenül miután felkeltünk.

Utána még csak nem is próbálkozott, és úgy volt nagyon cuki velem.

Ha tényleg csak azért tartott volna ott, hogy még legyen egy harmadik menet is, akkor miután postázta, hogy ez mondjuk nem fog össze jönni, akkor is miért ragaszkodott, hogy hazavigyen autóval? Akkor hagyta volna inkább az egészet, és engedett volna buszozni.

2023. aug. 2. 12:19
 10/43 A kérdező kommentje:

Plusz márcsak azért is fura az egész, mert egyáltalán nem volt az a kifejezetten “fuck boy” alkat.

Inkább eléggé az a típus aki minden csajnál bepróbálkozik, de mindenki “friend zone”-ba rakja. Randi közben még rendesen érzetem is ahogy izzad a srác izgalmában, annyira zavarban volt a közelemben.

Se nem magas, se nem izmos, külsőre abszolút átlagos, semmi meggyőző, engem is inkább a személyisége nyűgözött le, hogy rendes volt és kedves.

Akkor mégis, hogy tudott egy ilyen hapsi így pofára ejteni?

2023. aug. 2. 12:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!