Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bumbleon match, nőként írok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bumbleon match, nőként írok, nem írnak vissza és elévül a chat. Ezek kamuprofilok? Igazinak tűnnek.

Figyelt kérdés
A matchek 70-80%-a ilyen hogy nemírnak vissza. Barátnőm azt mondta hogy ezek kamuprofilok de nekem igazinak tűnnek. Miértelme a matchnek ha aztán a kezdeményezésemre vissza se írnak? És nem csak “sziát” írok hanem tartalmas első üzenetet kérdés(ekkel).

2023. aug. 3. 10:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tehàt ronda vagyok? :D
2023. aug. 3. 14:42
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy ronda vagy. Az is lehet, hogy nem vagy szép, de rondának sem vagy nevezhető.
2023. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató :D
2023. aug. 3. 15:14
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
írj nekik te elsőre...meglásd sikerülni fog..s eljő a megvilágosodás
2023. aug. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lényeg, hogy Bumblen kölcsönös like után CSAK a nő kezdeményezheti a beszélgetést. A férfi csak azután írhat, hogy a nő írt neki. De a kérdező hiába ír a férfiaknak, ők nem írnak vissza neki.
2023. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként én ezek miatt nem írok vissza:


- mégse tetszik annyira a lány

- nem szimpatikus az első üzenet

- nem nézek fel egy napig

- fásultság - még az ígértesen induló beszélgetéseim minimum 90%-a ghosting vagy befulladás pár üzeneten belül. Ha éppen egy iylen ciklusban van az ember akkor már visszaírni sincs kedve

2023. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
17- értem, így valahogy legalább követhető.
2023. aug. 4. 11:24
 18/19 anonim ***** válasza:
59%
Lehet magadhoz képest túl jó pasikat húzol csak jobbra, vagy nem vagy fotogén. Nekem pl. Tinderről rendszerint elég csúnya pasik jöttek össze, míg mondjuk élőben egy szórakozóhelyről jobbnál jobbak, most is egy nálam fiatalabbak, izmos helyes sráccal randizok. Szóval lehet nem a neten kéne próbálkoznod, ha te sem vagy fotogén.
2023. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sztem sokszor csak annyi van, hogy nem lóg mindenki napi szinten a telefonján, nincsenek az értesítések bekapcsolva, és lemarad róla. Ill. van az a verzió is, igen, hogy sok mindenkit jobbra húz, és csak a kiválasztottaknak ír vissza.
márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!