Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Munkahelyen ismerkedés jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen ismerkedés jó ötlet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Munkatársaim mondták hogy miért nem ott keresek valakit,tudják hogy szingli vagyok. Volt már randim munkatárssal de nem én kezdeményeztem hanem ők. Én kicsit félénk nő vagyok. Nem vagyok "nagy dumás". Nem tudom miről beszélgessek velük. Neten könnyebben tudok ismerkedni. De itt neten társkeresőn olyan férfiak vannak..sokszor csalódtam már. Ti hol ismerkedtek?
2023. aug. 6. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Munkatárssal nem ismerkedünk ahogyan házinyúlra sem szoktunk lőni .
2023. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan az a kategoria vqgyok mint te. Nekem sosem jott ossze munkahelyen. Mert ha kiderul h elvalnak utjaink csak kinos az egesz+pletykak rosszindulatusag feltekenykedes stb vel is megkell birkozni
2023. aug. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Elég sok hátulütője van a dolognak.

Minden esetre vagánynak,de nem közönségesnek,nyomulósnak lenni jobban megéri,mint nyuszinak.

2023. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez csak akkor működhet, ha már egyértelmű a vonzalom mindkét oldalról, és nem csak egyoldalú.


Én jártam így, és nagyon sokat szenvedtem miatta. A másiknak csak szexre kellettem, én meg persze fülig bele voltam zúgva :") esetemben a felmondás oldotta meg a dolgot.


Szóval legvégső esetben ezzel is kalkulálni kell.


32/N

2023. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Ha nagyon szerelmes leszel egy konkrét illetőbe, akkor simán lehet munkahelyről választani. De ha csak keresgélsz és elkezdesz randizgatni többekkel az nem nyerő.
2023. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!