Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolsz, érdemes munkahel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz, érdemes munkahelyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tetszik egy férfi a munkahelyemen és úgy érzem, ez kölcsönös. Viszont nagyon sok buktatója lehet ennek.

2020. nov. 17. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha gond nélkül felmondanál.
2020. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem igen, engem speciel nem kulonosebben izgat, mi lenne, ha szetmennenk es utana ott lenne, bar altalaban en dobom ki a masikat es nem forditva. Gondolom annak rosszabb, akit kidobnak. De eleve nem ebbol indulnek ki, hogy szetmehetunk x ido utan, ha meg csak par randi lesz a dologbol, semmi komoly, akkor meg eleve nem kellene, hogy kinos legyen talalkozni bent, hiszen nem voltak meg erzelmek.
2020. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán. A munkádban töltöd el az ébrenléti időd nagyrészét.
2020. nov. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Én szoktam, ha egy nő nemet mond, ellehetlenítem az életét ott, és ott szúrok bele ahol csak tudok, rossz fényben tüntetem fel a főnök előtt (mivel bennem megbízik, mert régi motoros vagyok, így a nő szív). És ez halál komoly!!!!!
2020. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
#4 Kellemes ember lehetsz.
2020. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
5. Nem vagyok rossz ember, csak kihasználom a protekciómat, a helyzeti előnyömet, meg h én vagyok az alosztály vezetője. Magyarán visszaélek vele, de kevés az olyan ember a környezetemben, aki nem ezt teszi. Meg lehet kövezni, de manapság ez megy.
2020. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 Kijelented, hogy nem vagy rossz ember, majd leírod a rossz ember szótári definícióját. :D
2020. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Tipikus pöts vagy. Majd egyszer vusszanyal a fagyi.
2020. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3%
Most tegye mindenki, aki pasi a szívére a kezét. Ott volna mint pl egy multicég vezetője pl 40 évesen szingliként, jönne egy fiatal 23 éves suna, aki minden létező dolgot megmozgatna benned, azonnal szerelmes lennél belé, közelednél de elutasítana valami miatt (pl van pasija, vagy nem jössz be). Ne mondd azt h nem azt tennéd, hogy fel is út-le is út, és csak akkor maradhatsz itt, ha dugsz velem. És ha okos a nő, akkor fog is veled, főleg ha kap is fizuemelést
2020. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
#9 A szívemre tettem a kezem és nem, nem tenném ezt. :D Ellenben te sem teszed ezt, csak egy internet hős vagy. Szerintem egy szűz ork vagy, aki erre rázogatja otthon. :)
2020. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!