Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elfogadható, ha 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható, ha 30 éves férfiként egy 19 éves lánnyal szeretnék randizni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 22:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
A kutyát nem érdekli igazából, szóval ha ő is benne van, akkor elfogadható. Ha viszont nem akar veled randizni, akkor ezt tartsd tiszteletben.
2023. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
49%
Ez teljes ok, ha mind a kettő felének ok.
2023. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%

Csak ne csináld fel, mint a barom a 14 éves barátnőjét. Meg ne tedd tönkre, ha lehet.

Mert, mikor direkt ilyen korkülönbséggel keres valaki, ott gyanús, hogy csak a szex, meg a tény, hogy könnyebben manipulálható a csaj az, ami a pasit vonzza. Ezzel meg egy életre lehet sebezni.

Ha kefélni akarod csak, mondd azt neki, ne szerelmet színlelj.

2023. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
26%

Én 29 éves vagyok és a barátnőm 20 éves. Ha jól nézel ki, vonzó vagy, akkor fogsz tetszeni ennyi idősen 20 körüli nőknek is. Persze nekem is bőven van sok olyan korombeli férfi ismerősöm, aki nem hogy még a fiatal nőkkel, de a korabeli nőkkel való ismerkedéssel is szenved.


3. Pont, hogy korombeli nőkbe nem tudtam szerelmes lenni, amikor randiztam néhánnyal, a barátnőmbe pedig az vagyok.


A másik, ezt most általánosságban mondom, nem tudom a ti fejetekben miért van különbség aközött, ha két egykorú ember veri át vagy manipulálja egymást, mintha két olyan ember teszi, akik közt van korkülönbség. Ha két egykorú ember teszi, ott persze a kornak semmi köze ehhez, de akármi rossz történik egy korkülönbséges kapcsolatban vagy ismerkedésnél, ott ösztönből mindent ráfogtok tévesen a korkülönbségre.

2023. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

4, nem a korkülönbségre, hanem a gyárilag defektes pasira.

Az más, ha valahol megismersz egy csajt és nem a kora, hanem a személye dönt.

Megint más, ha kizárólag 10+ évvel fiatalabb nőket hajtasz, mert normális kapcsolatra képtelen vagy.

2023. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%

30 éves FÉRFIKÉNT, 19 éves LÁNNYAL.

Ha lánynak gondolod te magad is így szerintem gáz.

2023. aug. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
42%

5. Azért hajtok kizárólag fiatal nőket, mert általánossagban vonzóbbnak találom őket.


Mint ahogy sok nő pedig kizárólag 180-185 feletti férfiakat hajt, vagy pedig kigyúrt férfiakat, vagy jóképű férfiakat, vagy életben sikeres férfiakat. Nekem is lehetnek preferenciáim nem csak a nőknek. Nekem ez a kétszínűség nem tetszik egyesek részéről, a kamu-aggódás (úgy tesznek mintha másért aggódnának, közben csak mások szabadságát korlátoznák), ahelyett, hogy az "élni és élni hagyni" elve szerint működnének. Férfiban incelnek hívják azt, aki az ellen beszél, hogy a nők a jóképű vagy a gazdag pasik után menjenek, de nőben pedig ugyanígy jön le, amikor valaki a korkülönbséges kapcsolatok ellen beszél.


6. A 18-25 évesekre rendszerint hivatkoznak sokszor fiúként és lányként, ahogy férfiként és nőként is. Ha szómágusként semmi másba nem tudsz belekötni, csak a szóhasználatba vagy a nyelvtanba, az úgy jön le, mintha nem lennének rendes érveid.

2023. aug. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%
dehogy... valami baj lehet veled fejben, nem ártana kivizsgáltatni...
2023. aug. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
24%
Foss ide egy mondatot, mintha karakterkorlát lenne, nehogy kifejtsd az érveidet véletlenül is.
2023. aug. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%

"ha két egykorú ember veri át vagy manipulálja egymást, mintha két olyan ember teszi, akik közt van korkülönbség."


--mert a fiatalabb nincs a másik "képesség" szintjén, és mivel ezt csak élettapasztalattal lehet fejleszteni, így soha nem is lesz. Olyan, mintha nem értenéd miért nem oké, ha kezdők profikkal versenyeznek, vagy pehelysúlyú nehézsúlyúval. És ugye ez nem csak olyan játék, amiben szomorú lesz a másik, hanem traumákat is szerezhet, vagy akár egy idős behálózhatja egy életre is, groomingolja, magához édesgeti a kis tinit(mert 19 évesen tini kategória akkor is, ha nálunk már felnőttnek számít), ellophatja az életét.


Ha kortársa teszi ugyanezt, akkor NEM OLYAN ROSSZ(tehát nem semleges, mint ahogy te beállítod), mert ugyanarról a szintről indulnak.


Ha 30 évesen 19 éves vonz, ott valami nem oké. Külsőre érthető, hogy tetszik, de viselkedésre az élettapasztalata miatt nem oké. Még olyan kis megalapozatlanok.


Egyébként amit mondunk, és ahogy mondjuk, annak jelentése van, nem véletlen különbözik az idős úr a bácsitól például, az első formális a második gyermeknyelvi, utóbbi tele van pozitív töltettel, főleg ha felnőtt használja.


Igenis számít, hogy kinek ki lány és kinek ki nő, mert megmutatkozik, hogy gondol rá, mit gondol róla. Egyébként egy újságcikk sem hivatkozik úgy egy 19 évesre, hogy "elütött egy 19 éves nőt " vagy hasonló, max valami utolsó szennyoldalas újságíró hivatkozna rá így. Vagy 25 éve olvasok 4 híroldalt, a közvélemény alapján egy 19 éves LÁNYNAK számít 99%ban. A biztonság kedvéért begooglezom. Igen, 2 cikken kívül mindenhol lány, a google sem talált többet az első két oldalon, az is ilyen híradós szint, ahol "nőzik" őket.


Egyszerűen tinédzserek, serdülők, és ami fejlődésben van, nem kifejlett. Ezért lány nő helyett.

2023. aug. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!