Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet elhivni egy csajt futni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet elhivni egy csajt futni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 01:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, ha szeret futni a lány, én örülnék, ha egy fiú futni hívna. Bár futás közben nehéz közeledni felé, de sok sikert. :]
2010. febr. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szokott egyébként is járni, akkor talán... De a nők jól szeretnek kinézni egy randin, nem pedig izzadni loncsos hajjal, tornadorkóban meg pulóverben.
2010. febr. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom. Mindenképpen csak olyat aki egyébként is fut. Nekem pl sértés lenne mert utálok futni. :D Viszont nem tudom hogy ez kellemes lenne egy lánynak... Mert gondolom azért fut mert nincs megelégedve magával, meg ugye olyankor izzad az ember meg stb... Nem épp idilli helyzet egy lánynak az ismerkedéshez. Őket ez zavarja.
2010. febr. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

lányok csak akkor futnak hogyha nincsenek megelégedve magukkal? hát ez ... nem is tudom hogy mondjam milyen


én igaz fiú vagyok de nem azért futok, mert nem vagyok megelégedve magammal hanem, mert szeretek... D:

2010. febr. 6. 02:00
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ja, hát akkor kapják be, és fussanak ők is... :S
2010. febr. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugotan, ha nem elég sportos vagy túl lusta az az ő baja.
2010. febr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem is kell elhívni, késsel futsz utána, és ha nincs jó kondiban, az erdő avarjában magádévá teszed a finom húst. Aztán persze megint futsz, nehogy megtaláljanak.
2010. febr. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret futni, nyugodtan.

A futás önmagában is örömhormonokat indíthat el - de ha így együtt mentek, akkor 100%

2010. febr. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
66%
engem nem akarsz elhívni???én is szeretek futni :D mellesleg az alakomnak is jót tesz
2010. febr. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A lány szeret futni??Ha igen,akko elhívhatod,szerintem örülne neki.Így Te sem futnál egyedül és Ő sem.Bár futás közben annyira nem jó beszélgetni.

De ha a lány nem szeret futni...akkor felejtős.Inkább olyan programot találj ki amit mindketten szerettek.

DE a futás sem rossz,ha szokott/szeret a lány futni.

15/L

2010. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!