Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet lenne így elhívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne így elhívni?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomba, aki nagyon bejön nekem. Néha szemeztünk már, én is mosolyogtam rá és ő is mosolygott már rám. Egyszer-kétszer már beszélünk személyesen is, iskolai dolgokról, illetve facebookon is, szintés iskolai okokból, tehát ismerjük egymást. Kérdésem az volna, hogy jó ötlet lenne elhívni facebookon, suli utáni sétára? Esetleg az jobb ötlet volna, hogy megvárom suli után? Mert menzás és mire megebédel a barátnői már rég otthon vannak, egyedül megy hazafelé. Csak félek, hogy így túlságos letámadós volna...

Szerintetek?


2011. jan. 13. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

A suliban kérdezz meg ennyit: "Megyünk együtt haza?".

Ez a facebookon elhívás nem jó ötlet.

2011. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

előzővel vagyok:P

vagy akár alakíthatnád úgy hogy te is véletlen arra menj mostanában hza és akkor midníg egayütt mentekv haza többet beszéltek lessz megbeszélve talállkozó és PAFF:D:D kész is:D:D

nem kell félni:D:D

2011. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Facebook elhivást qvagyorsan felejtsed el! 1-nél a pont
2011. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Kérdezd meg tőle suli után, hogy tudna-e neked segíteni a leckében, mert rohadtul nem érted :)

Átlátszó a duma, de ha a lány is úgy áll hozzád, ahogy te ő hozzá, akkor belemegy:)

2011. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként én is inkább személyesen akarom elhívni és az "véletlenül arra megyek én is" ötlet is jól hangzik! :)
2011. jan. 13. 22:20
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem hülyeség az hogy kérjen segítséget a csajtól, nagy valószínűséggel a csaj annyira félénk hogy azt mondja hogy kérdezzen órán...
2011. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én sem szeretem a konzervet
2011. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

milyen konzerv? :DD

hívd el a lányt, én is mit meg nem tennék néha, ha a kiszemeltem ezt így megkérdezné...

2011. jan. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem várdd meg suli után, biztos örülni fog, hogy nem kell egyedül hazamennie :D
2011. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

Csatold már fel a tökeidet! Mi az, hogy majd elhívod facebookon randira?? Kicsit sem érzed ezt gáznak? Legyél már annyira férfi, hogy személyesen hívod el!

A csajok férfira vágynak!

2011. jan. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!