Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másnak is mondta férfi első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is mondta férfi első randi végén hogy szereti? Másnap meg hogy imádja? Előtte neten ismerkedtünk. Azt mondta túl érzelmes, romantikus. De kicsit sok a "bók" amiket ír.

Figyelt kérdés
2023. szept. 19. 15:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rázd le. Ez nem normális.
2023. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha ahogy említette is, túl érzelmes és romantikus,simán elképzelhető.

Ettől még lehet normális is,meg nem is.

2023. szept. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ohm szerintem sem oké hogy azonnal azt mondja. Inkább pattintsd le.
2023. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami meg nem a szája íze szerint törtenik, akkor majd hirtelen gyűlölni fog. Megfigyelheted ezek a bűbájos emberek szélsőségekben tudnak csak mozogni, és jajj annak akire mérgesek lesznek. Tapasztalat..
2023. szept. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, plusz szívecske hegyek. AZ ilyenek tényleg komolytalanok. Nekem a legnagyobb redflag ha azt mondja hogy pont az elején, miért nem mutatok több érzelmet és odaadást. Napersze, aztán egy hónap múlva elmúlik az eleje és röppen tovább, kösz nem. Van aki megbízható, de ő egyedi szövegeket nyomat nem sablonokat, teljesen egyedien érzelmes, látszik hogy ő tényleg ilyen mindenben, és nemcsak velem, cukikutyákkal és cukicicákkal, hanem az elesettekkel is érzelmes, vagy még a pincért is megsajnálja.
2023. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha bírod az erős érzelmeket hajrá.Én nőben vagyok ilyen,

bármelyik pasit le tudtam szedni a lábáról ha akartam. :-)

De hosszú távban csak 40 év fölött számolj vele.

2023. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Red flag, ezt úgy hívják, szerelembombázás. Nárcisztikusok tipikus manipulációs technikája. Senki nem lehet szerelmes valakibe, akit nem is ismer.
2023. szept. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lapat, 7-es megirta miert.
2023. szept. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, rogton ahogy megtudta, hogy mennyit keresek, és hogy saját lakásom van
2023. szept. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Tényleg nézz utána a love bombingnak. Vagy ha nem akarsz utánanézni, mondj neki valami negatív kritikát és egyből kimutatja a foga fehérjét és eltűnik a 'nagy szerelem', megy tovább a következő áldozatához.
2023. szept. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!