Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek most mit tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Randizom egy ideje egy férfivel, nagyjából 1,5 hónap lehet. Van közöttünk 5 év és ő az idősebb. Alapvetően én visszafogott és kicsit félénkebb szoktam lenni, kivéve azokkal akikben már bízom (család, barátok, kollégák akikkel több éve együtt dolgozom, stb.), de én neki megnyíltam, és mindent őszintén elmondtam, azt is, hogy mindezt azért teszem, és azért szeretnék a szexxel is várni kicsit, mert komoly kapcsolatot szeretnék, ahol szeretjük egymást, és majd később akár közös jövőt is tervezhetünk, de azt még nem most. Mindenben egyetértett, ő is ilyen kapcsolatra vágyik. Sokat beszélgettünk, az elmúlt randikon csókolóztunk is, fokozódó hevességgel, és nagyon jó volt. Ezért úgy éreztem, hogy ha ő is szeretné, mostmár lefeküdhetünk. Tegnap előtt este történt ez meg, és katasztrófa volt. Valahogy egyáltalán nem figyelt rám, szinte alig volt előjáték, én próbálkoztam, de ő nem akart semmilyen kényeztetést, majd nyilván nem “szárazon”, de csak úgy be akarta tenni, amit mondtam, hogy ne, mert fájni fog, majd mondta, hogy jó, megvárja amíg felizgatom magam. Itt kellett volna abbahagyni, de hülye voltam, és megtettem, hátha valami történik, de semmi, csak ott csatlakoztunk, amúgy mellettem támaszkodott, rám sem nézett, mikor én megsimogattam a mellkasán úgy nézett ki mint aki tudjátok elkalandozott, és most tért vissza, megkérdezte hogy mi a baj, mondtam, hogy megvagyok, erre ja, jó és visszatért ugyan abba a pózba az ágytámlát fixírozva. Ha azt mondom illúzióromboló az is kevés lenne ahhoz képest amit éreztem. Olyan megalázó volt, tényleg mintha csak egy önkielégítési eszköz lennék, és nem egy másik ember. Nem is tudom, hogy fejben valami fantáziáját élte ki, vagy másik nővel volt-e, de nagyon rosszul esett. Van szerintetek innen értelme folytatni, elmondani én mit szeretnék, stb?

2023. okt. 23. 07:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs! Most hagyd ott az ilyet!
2023. okt. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te embered.
2023. okt. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy az első tapasztalatok ennyire rosszul sikerült. Édesanyám hasonlóképpen járhatott apámmal korábbi elmondása szerint.


Hamar be is adta a válópert.


Nekem nagyobb szerencsém volt évtizedekkel ezelőtt, de az sem volt tartós kapcsolat.


Nincs jövője ennek. Ez egyértelmű.

2023. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jól tetted, hogy kommunikáltad felé már az elején, hogy várnál a szexszel stb.

Sajnos van ilyen önző farok, aki nem fogyel a partnerére, csak a saját élvezete fontos neki. Alapvetően én azt gondolom, hogy nem lehet elvárni, hogy a másik gondolatolvasó legyen, hanem kommunikálni kell az igényeket. De az nagyon alap, hogy legyen figyelmes az ember a másikkal, hogy a másik élvezete is fontos és azért tennie kell. Akinek ez nem alap, azzal szerintem nincs mit kezdeni.

Én is kiábrándulnék belőle és szakítanék. Nyugodtan mondd meg neki, hogy miért tetted. Lefogadom, nem fogja érteni, mi a bajod, mert szerinte teljesen normális, ahogy ő szexel.

Amúgy korábban mem nyilvánult meg másban az önzése?

2023. okt. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
64%
Én biztos kényeztettelek volna de hát nem mindenki egyforma.
2023. okt. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme folytatni.
2023. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős. Engem még csak szexkapcsolatban is kényeztettek, kérni sem kellett. Ha valaki társat keres és így "beleszarik" annak barátnő sem való. 🙄
2023. okt. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell neki mondani hogy borzasztó az ágyban, részletezve. Utána úgyis magától lelép.
2023. okt. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
28%

Rosszul választottál. Vagy tanulsz belőle és olyat engedsz legközelebb az ágyadba, aki figyel rád, vagy megint hasonlóan jársz...

Majd kiderül.

2023. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Leesett az allam ezt olvasva.


Kerlek szepen, szakits!!

2023. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!