Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyek jobb pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek jobb pasi?

Figyelt kérdés

Kondícióim :


1. Munkanélküli vagyok jelenleg, a tesóm kegyelméből élek (ezen próbálok változtatni de egyelőre nincs fix munkám)

2. Alkoholista vagyok (ezen is próbálok változtatni, 7 hónapja nem ittam alkoholt)

3. Van rajtam legalább 20 kg túlsúly. Eddig lement olyan 10, mióta nem iszom. Itt is van még mit dolgozni magamon.


De ezeket leszámítva hogyan lehetek jobb pasi? Külsőre? Vagy bárhogy?


Mert oké hogy elmegyek valahová dolgozni meg nem iszom továbbra se, de hogyan tovább?


F/32


2023. okt. 28. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Fogyj le, frizura, öltözék, igényesség, szociális készség, magabiztosság, céltudatosság, kedvesség .
2023. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Balázska visszatért. (vagy el se ment?)
2023. okt. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: Nem mentem el :)
2023. okt. 28. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:

Kezdj el szabadidődben kicsit tesizni. Sétálj, guggolj le állj fel, fekvőtámasz, lábemelés, húzóckodás vagy ha az nem megy, ugorj fel felhúzott állapotba és olyan lassan engedd le magad, amilyen lassan tudod. Nem kell erőlködni, első hónapban heti 2*10 minden gyakorlatból, aztán mehet 3*10, 3*20 stb.


Gratula, hogy 7 hónapja tiszta vagy. Elmélkedj a piához való viszonyodon. Hogy miért ittál, mi kell ahhoz, hogy ne igyál/mértéket tudj tartani stb.


Feküdj rá a melókeresésre, ha más nincs, vállalj valami random melót, max tanulsz valami újat, kapsz egy kis lóvét is. Nem kötelező benne maradnod, ha találsz egy jobb vagy a szakmádban adódó lehetőséget.

2023. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Csináltasd meg a fogaidat, Balázs.
2023. okt. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amíg az életed központi kérdése lesz a "miért nincs nőm", addig semmi sem fog változni.
2023. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a fogyás automatikusan megy, ez tök jó!

Addiktológushoz menjél!

2023. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem az életem központi kérdése hogy miért nincs nőm... de nyilván érdekel hogyan lehetnék jobb pasi.


Addiktológushoz miért menjek? Nem sóvárgok a pia után, tartom a józanságot.


5: jogos, a fogaim nagyon rosszak.

2023. okt. 28. 11:55
 9/11 A kérdező kommentje:

6: Ha már az életem központi dolga érdekel, az jelenleg az absztinencia, ennek a tartása. Ezt tartom a legfontosabb dolognak most az életemben.


Csak ilyenkor felszabadulnak a hormonok, az alkohol elnyomta a nők iránti vágyat IS.

2023. okt. 28. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Keresd fel a gyakori Shrekjét, lehet oda vetet alattvalónak, ahol ő van.Pénzed több lehet, de a piáról mellette nem fogsz leszokni, csak mégjobban a pináról. 🤣
2023. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!