Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ismerkedés közben pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedés közben pár hétig nem írok az adott lánynak, még visszamehetek hozzá később, vagy az a lány már megromlott?

Figyelt kérdés
Nem ghostingoltam meg semmi ilyen. Csak egyszerűen úgy alakult, hogy pár hétig nem beszéltünk. Én ugyanúgy feljártam oda, ha írt volna én is visszaírtam volna neki. Most viszont itt a nagy lehetőség, hogy újra rá fókuszáljak. Szerintetek örülni fog nekem ennyi idő után, vagy inkább mérges lesz és hagynom kellene?

nov. 14. 17:56
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%
teljesen emberfüggő, a legegyszerűbb ha ráírsz és elmondod neki kb. ezt
nov. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 Noren1989 ***** válasza:
96%
A làny nem romlott meg, max a kezdődő kapcsolatotok 🤫🤔😚🤫
nov. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyében már nem foglalkoznék veled.
nov. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
A lány nem romlik meg, mármint nem jár le a szavatossági ideje :D Inkább megbántódik, ha csak akkor veszed elő, amikor nincs jobb dolgod.
nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
84%
Én nem lennék mérges, röhögnék egyet, és tiltás, ennyi.
nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
85%
A pasik 90%-a ezt csinálja, nem fog meglepődni. Ilyenkor szoktunk tiltani vagy vissza sem írni.
nov. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:

Azért ez az egyből tiltogatás ez nem valami szép és nagylelkű dolog tőletek. Ki tudja mi volt az oka, meg aztán a másik sem írt ezalatt, az nem tűnt fel? Én felmentem mindig az oldalra és válaszoltam is volna neki ha keres. Furák vagytok, már azelőtt megsértődtök hogy egyáltalán tudnátok mi a valós helyzet.

Viszont az első pár válasznak tökre örülök, én is ebben bízok hogy örömmel fog várni vissza engem 🤗

nov. 14. 18:59
 8/53 anonim ***** válasza:
94%
Én arra gondolnék, hogy több vasat tartottál a tűzben, és kivágnálak, mint a macskát anyagcserére:DD
nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
De nem értem, az miért lenne akkora baj ha több emberrel is beszélgetek? A nők is csinálják, az rendben van? Annyi hogy én nem egyszerre beszélgetek öt másikkal, mert az a minőség róvására menne. Én egyszerre mindig csak egy emberrel beszélgetek. Szerintem ez így tisztességes és kielégítő.
nov. 14. 19:09
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt simán talált valakit.
nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!