Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ismerkedés közben pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedés közben pár hétig nem írok az adott lánynak, még visszamehetek hozzá később, vagy az a lány már megromlott?

Figyelt kérdés
Nem ghostingoltam meg semmi ilyen. Csak egyszerűen úgy alakult, hogy pár hétig nem beszéltünk. Én ugyanúgy feljártam oda, ha írt volna én is visszaírtam volna neki. Most viszont itt a nagy lehetőség, hogy újra rá fókuszáljak. Szerintetek örülni fog nekem ennyi idő után, vagy inkább mérges lesz és hagynom kellene?

2023. nov. 14. 17:56
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól megvagytok, akkor miért nem kerestétek egymást?
2023. nov. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
90%
Igen, nagyon örülnék, hogy valakinek nem jött össze az A terv, ezért most már velem, mint az eddig felejtõsebb opcióval is beérné. Kuka azonnal.
2023. nov. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
0%
Biztos le leszek pontozva, de itt olvasva a női véleményeket, hogy mennyire kukázná, tiltaná majd mindenki szünet után a csávot, felmerül a kérdés hogy tudjátok e, hogy milyen nagy arányban csináljak ezt a ghostingolást, eltünést, sok esetben hetek után válaszolgatást, szóval csont ugyan ezt a női társaitok az ismerkedős oldalakon?
2023. nov. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
83%
33# nem tudom, de mivel én nem csinálom ezt, ezért kuka. Soha eszembe se jutna talonban tartani, és onnan elõkapdosni embereket.
2023. nov. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
Nőktől is gáz ezt csinálni, írom nőként. Szerintem ha valakit a másik nem érdekel annyira, akkor mit akar tőle utána? Valamiért elhalt az a beszélgetés, valamiért nem volt annyira nagy összhang, vagy annyira nem volt fontos az egész... Akkor ez a felmelegített figyelem nem a másiknak szól, hanem csak annak, hogy az illető most éppen újra unatkozik, magányos, mert nem jött össze ez vagy az... és akkor előveszi a maradékot vagy a szamarat, mert akkor már mégis jó az is. Az meg lelombozó azért, bár ha valaki belemegy, akkor meg visszakapod, hisz hasonló okból és mennyire lesz az tartós vagy csak az idődet húzza. Igen, széles sztráda, nagy a húspiac, nem is lehet elvárni, hogy ragaszkodj valakihez , akit nem ismersz... de aki nem tud egyre koncentrálni (mindegy, melyik fél), az a sok szék között a pad alá esik. Kapcsolatban is ez lesz, mindig lehet a látóhatáron túl egy még jobb, szebb, problémamentesebb. (Ez a FOMO jelenség, amikor valaki azért nem tud választani, mert fél, hogy akkor lemarad a többi lehetséges választásról.) Úgyhogy tapasztalatom szerint hatékonyabb a társkeresést nem párhuzamosan csinálni, hanem szépen sorban :) és csak akkor, ha épp van hozzá energia, idő, hangulat.
2023. nov. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:

Azért várok hétvégéig, mert hétvégétől lesz sok szabadidőm nekem is. Kicsit ti még mindig olyan aggasztóak vagytok ezekkel a tiltogatásokkal 😅 Ám én remélem nem járok így, majd megírom mi lett végül. Mert mi tudtommal tényleg jóba vagyunk, nem csak random írogatás hanem többet érzés.

De tök kész a nőktől most olvasni ezeket hogy áhh ők sose talonoznak sose játszmáznak sose írnak 5 másikkal meg sose tűnnek el és jönnek vissza 😀 Azért na, nem kicsit fura?

2023. nov. 15. 19:05
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy jóba vagytok??? Nem is beszéltetek hetek óta!!!!
2023. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, én sose csináltam ezt, aztán jött egy férfi, akit igazán megkedveltem. Aztán hirtelen szó nélkül lelépett. Arra sem méltatott, hogy egy ‘nem’-et megírjon. Na, ezek után keményítettem be én is. Nem voltam ilyen. Ezt magatoknak köszönhetitek, férfiak.
2023. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
De itt mindenki a saját sértett történetéből indul ki? Nem olvastátok amikor írtam, hogy én aztán nem ghostingoltam? Naponta visszajártam, de mivel nem volt érdeklődés, én sem erőltettem addig. Ezen nincs mit bekeményíteni. Azt meg onnan tudom hogy jóba vagyunk mert én voltam ott és hát csak tudom mikről és hogyan beszélgettünk 😀
2023. nov. 15. 20:09
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát most már ennek a lánynak is lesz egy saját "sértett" története, mert összefutott egy ilyen talonozós paraszttal, de majd referálj, hogy mi lett.
2023. nov. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!