Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ismerkedés közben pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedés közben pár hétig nem írok az adott lánynak, még visszamehetek hozzá később, vagy az a lány már megromlott?

Figyelt kérdés
Nem ghostingoltam meg semmi ilyen. Csak egyszerűen úgy alakult, hogy pár hétig nem beszéltünk. Én ugyanúgy feljártam oda, ha írt volna én is visszaírtam volna neki. Most viszont itt a nagy lehetőség, hogy újra rá fókuszáljak. Szerintetek örülni fog nekem ennyi idő után, vagy inkább mérges lesz és hagynom kellene?

2023. nov. 14. 17:56
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

Nem ő nem hinném, nem olyan fajta lány 🙂

De szerintem akkor hétvégén ráírok már újra, köszi szépen a támogatást és a válaszokat!

2023. nov. 14. 19:20
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg mi volt az utolso utenetvaltas. De en arra gondolnek, hogy tobb vasar tartottal a tuzben es most nincs mas es ujra jo vagyok. Nem allnek le veled.
2023. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy visszamehetsz-e még hozzá? Hiszen még együtt sem voltatok.

Ha valaki ismerkedés közben több hétig nem keres, én többet válaszra sem méltatnám. Nem érdekelnének a kifogásai, egy üzire mindig lenne idő. Nem rázna meg, egyszerűen nem érdekelne. Kuka...

2023. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Ezt most nem értem. Mi az hogy csak a fiúnak kell keresnie a lányt? Ő se keresett az alatt az idő alatt engem, én minden nap beléptem oda megnézni mizu, ha írt volna természetesen válaszolok neki. Ezért is mondtam, ez nem ghosting volt.

De akkor ha se a fiú se a lány nem írt, akkor is a fiú a rossz aki törlést tiltást érdemel? Kicsit fura ez most nekem, és enyhén szólva igazságtalanságnak érzem.

2023. nov. 14. 20:21
 15/53 A kérdező kommentje:
Azt sem értem miért van egyből kifogásnak könyvelve amit mondanék valós magyarázatot. Meg azt sem értem milyen egy üzire, vagy írogatnom kellett volna minden nap a szia mizut? Az szerintem sokkal fárasztóbb, üresebb és feleslegesebb úgy. Kicsit sem őszinte dolog.
2023. nov. 14. 20:23
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
De azért kellett lennie egy utolsó üzenetváltásnak mégis…
2023. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem irogatni kell, hanem elhivni
2023. nov. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
56%

Én így ismerkedtem meg a mostani feleségemmel.

Írtunk egymásnak, azután volt egy vagy két hét szünet.

Es mikor újra írtam neki, akkor egymásra kattantunk!

2023. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%
Egy beszélgetés el is halhat csendben, de hirtelen félbe is lehet szakítani. Az elsőnél simán újra lehet éleszteni, sértődöttség nélkül, de utóbbinál ne sok jóra számíts.
2023. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fiú a rossz, hanem az, aki ideír kérdést, hogy ha nem jött össze a top farok/pina, visszamehet-e ahhoz, akit pattintott miatta.
2023. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!