Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ismerkedés közben pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedés közben pár hétig nem írok az adott lánynak, még visszamehetek hozzá később, vagy az a lány már megromlott?

Figyelt kérdés
Nem ghostingoltam meg semmi ilyen. Csak egyszerűen úgy alakult, hogy pár hétig nem beszéltünk. Én ugyanúgy feljártam oda, ha írt volna én is visszaírtam volna neki. Most viszont itt a nagy lehetőség, hogy újra rá fókuszáljak. Szerintetek örülni fog nekem ennyi idő után, vagy inkább mérges lesz és hagynom kellene?

2023. nov. 14. 17:56
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
86%
Én tudomást se vennék így rólad.
2023. nov. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

Én csicskának tartanék egy olyan férfit, aki hetekig arra vár, hogy a nő írjon neki. Ez számomra olyan félős, tutyimutyi, sértődős, nyámnyila férfi érzetét kelti, aki mellett én nem érezném magam sem nőnek, sem biztonságban. Szerintem a nők mindig jobb helyzetben vannak. Ez elég trének hangzik, de a nőnek mindig van választási lehetősége. Egy ismerkedés elején, ha valaki engem nem keres hetekig, akkor adok esélyt másnak, mert mindig lesz rá lehetőségem. Természetesen, aki az elején rendszeresen keres és elhív engem, annak meg is adom a tiszteletet, csak rá figyelek, és amint látom, hogy képes értem tenni, és tényleg én kellek neki, akkor viszonzom is a keresést. Sajnálom, de ez így működik.

Szóval a kérdésre válaszolva én először visszaírnék, de biztos megkérdezném, hogy hogy jutottam eszébe így hetekkel később? Szerintem erre semmilyen magyarázat nincs, hogy miért nem tudott írni... Ha meg is halt pl valakije, akkor is lehet annyit írni, hogy "ne haragudj, de sajnos tragédia történt, és nem nagyon leszek elérhető/jó társaság a napokban", vagy valami.

És a magyarázata után pedig lepattintanám, mert úgy érezném, hogy nem akar eléggé.

2023. nov. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Megjöttek a gonosz és flegma nemírósok ghostingolósok is látom. Ez nem jó, ez kissé elkeserítő ez a hozzáállás. Elárulnátok ti pl miért haragudnátok meg ilyen esetben a másikra, miközben ti magatok sem írtatok neki ugyanúgy? 🤔 Meg miközben ti magatok is beszélgettetek másokkal? Tényleg nem fair ezek után a fiúkat ekézni, ha ti lányok is hasonlóak vagytok, vagy még rosszabbak. Bár nektek tuti 5-10 fiú udvarol egyszerre és azért tehetitek ezt meg. Ott meg még a minőség róvására is megy, mert mi amúgy nem 1-2 szavas tőmondatokat chateltünk, az nem szokásom. Ezért mondtam én mindig egy helyen vagyok egyszerre, és az minőségi csevely.
2023. nov. 14. 23:50
 24/53 A kérdező kommentje:
De nem értem, miért kéne minden nap írni? Meg hol van az kőbe vésve hogy mindig csak a fiú írhat a lánynak? Hát egyenjogúság van, nem?
2023. nov. 14. 23:52
 25/53 anonim ***** válasza:
100%

22-es vagyok. Én pont a kérdéseidre adtam választ. Számomra azért fontos, hogy a kapcsolat elején a férfi keressen, hogy lássam, tényleg engem akar-e, tényleg komolyat akar-e. Mert aki csak szórakozik velem, az tényleg nem fog apokig vagy hetekig írni, hiszen nem rajtam lesz a teljes figyelme, ezért fel se tűnik.

A másik, amit leírtam, hogy számomra az a pasi egy bamba balf*sz, aki a nőtől várja a keresést és az érdeklődést. Szerintem ez nem egyenjogúság kérdése. Te sem biztos, hogy összejönnél olyan nővel, aki izmosabb mint Arnold Schwarzenegger, vagy aki mondjuk magasabb nálad két fejjel. Ez számomra férfias tulajdonság, hogy ő keres, ő "vadászik" rám, ő az aki mindent megmozgat értem.

A harmadik az, hogy én azért nem tartom fontosnak, hogy én keressem a másikat, hiszen én magamban biztos vagyok, hogy komoly a szándékom, és nem átverni akarom a másikat, illetve, ha már találkoztam is vele, vagy napokig beszélgettem vele, akkor ezzel nyilvánítom ki, hogy érdekel komolyabban is.

Negyedik pedig az, hogy nem 5-10 pasi udvarol nekünk egyszerre, hanem tudom, hogy ha az egyik nem fektet belém elég energiát, akkor majd lesz másik. Van annyi méltóságom, hogy nem fogok sírni olyan után, akit nem érdeklek.

Tudod a sz*xben is a férfi az, aki behatol, és a nő az, aki befogad. Ez az ismerkedésben is pontosan így van.

Látom rajtad, hogy azért keresel kifogásokat, mert sértődős, félős nyuszi vagy, aki nem mer kezdeményezni, vagy ha igen, akkor utána elvárja, hogy a másik érdeklődjön. Hát megsúgom: nem fog.

2023. nov. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:

Te okés választ adtál csak egyszerre írtunk 23.50kor, nem neked írtam azt 😅 Hanem akik nem írnának vissza mert csak, holott ők is másokkal vannak vagy csak alibizős tőmondatos fenntartást csinálnak miközben egyszerre több fiúval chatelgetnek kényelmesen. Tőlük fura az egész h többet várnának el jóval mint amit adnak, meg amit ők csinálnak az rendben van de ha ugyanezt a fiú teszi azért jár a ban.

Ám nem voltam én félős ott sem, végig én tartottam fent azt a beszélgetést is, csak amikor zsákutcába lett terelve egy ponton a lány által, és fura viselkedést kaptam, akkor kicsit a figyelmem elterelődött onnan mert mi ez már. Ő kedvel engem de majd kiderül hétvégén úgyis h mi a szitu. Remélem azoknak lesz igaza akik a legelső kommenteket írták, és nem valami drama queen aki berág rám csak ezért 😅

2023. nov. 15. 01:27
 27/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha alapból fura volt a viselkedése, akkor valójában nem is érdekelted, és valószínűleg ezért sem keresett.
2023. nov. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

Neem, ő alapból ilyen fura lány. Mi jól megvagyunk, meg érdeklődött is mindig és keresett. Csak az ott legutóbb még a furánál is furább volt 😅

De hétvégén kiderül mi a helyzet.

2023. nov. 15. 01:45
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értelek. Miért keresed fel újra? Eddig miért nem hiányzott?
2023. nov. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%
Miért csak a hétvégén írsz? Nekem itt te vagy a fura. Mit értesz zsák utca alatt?
2023. nov. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!