Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek jók eső randinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jók eső randinak?

Figyelt kérdés
Konditerem, sétàlás egy parkban, kávézó, mozi, jégkorcsolyázás

2023. nov. 17. 17:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy ha ezek nem akkor mi? Tippek?
2023. nov. 17. 17:07
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a konditermet nem javaslom, hacsak nem ott ismerkedtetek meg. Én ha edzek, akkor folyik rólam a víz, büdös vagyok, vörös a fejem, lihegek, nem pont úgy nézek ki, ahogy egy randin szoktam.
2023. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kávé, jégkorcsolya jók. Igazából akármi lehet jó, leginkább tőletek függ. Fontos hogy max pár órás program legyen és tudjatok beszélgetni közben. De a "sétálás egy parkban" nem romantikus. Mondjuk egy süti után levezetésnek oké, de csak így. És ne tervezz első randira nagy dolgokat, vigyél virágot, légy udvarias, add önmagad, fizess. Ez a legtöbb amit tehetsz.
2023. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A mozi se jó ötlet, ott hogy beszélgettek meg ismerkedtek? 3. randinak már ok.
2023. nov. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Konditerem, mozi felejtős, a többi oké, de séta csak sütizéssel egybekötve.
2023. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha az elso 2 percben nem is tetszik a pasi én el se mennék vele sehova.
2023. nov. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A séta és a kávézó jó ötlet, de a többi nem.


Konditerem alapból kilőve, mert oda tudtommal edzeni járnak emberek, abba pedig nem fér bele a "sok pofázás".


Mozi sem, pont olyan, mint a konditerem, olyan értelemben, hogy nem ismerkedni járnak oda emberek, hanem filmet nézni.


Korcsolyázás jó lenne amúgy, de az ismerkedés első fázisaiban inkább több beszélgetés kell, hogy megismerd, és egyáltalán tudjad, hogy hozzád illik e a lány.

2023. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mozi, konditerem nem.
2023. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Kondi nekem furcsa, séta tökéletes, kávézó is jó, mozit nem javasolnék elsőre. Jégkorira azért kérdezz rá, én pl nagyon béna vagyok, nem akarnék menni.
2023. nov. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Konditerem abszolút nem. Mozit inkább 2. vagy 3. randin, de úgy, hogy utána tudjunk dumálni, pl. a filmről is, mert én beszélgetni szeretek az első randikon, hogy minél jobban megismerjem. Jó időben séta, ilyenkor inkább egy kávézó vagy kocsma (költségfelezés híve vagyok). Korcsolyázás is jó lehet.
2023. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!