Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti lekoptatnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti lekoptatnátok egy pasit, ha a második randin sem lenne csók?

Figyelt kérdés

Ilyenkor megfordulna a fejetekben, hogy valami baj van, ha a második randin sincs csók?

Ilyet kibeszélitek a barátnőkkel?

Emiatt megszakítanátok az ismerkedést és nem is mennétek harmadik randira?



nov. 18. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Rákérdeznék az illetőnél, hogy eszébe se jutott megcsókolni? Nem vonzódik hozzám?
nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Lehet csak félénk a fiú,vagy még szűz.
nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindegy, hogy hány éves vagy. Tiniként teljesen más, mint idősebb fejjel. Ha sehova nem haladunk, nem közeledik felém, nem érzem a kémiát, akkor nem fogom folytatni. Ennek a csók egy szelete, nem csak ezek múlik. Mindent megbeszélek egy darab barátnőmmel, akivel ovi óta ismerjük egymást. Ahogy ti is a haverokkal. Más barátnőkkel csak nagy vonalakban, ha már komolyodik a dolog. Mint már írtam, akkor szakítom meg az ismerkedést, ha nem látok benne fantáziát, nem alakul semmi, nem érzek kémiát.
nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Párom nem koptatott le, pedig 10-nél több randink volt csók nélkül az ismerkedésünk alatt.
nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem pont az nem tetszik, ha még sosem találkoztunk előtte, de már a második találkozáskor a számba mászik. Szerintem azt lehet érezni, hogy van-e kémia, kézfogás, érintések, pillantások, stb... Nekem pozitív pont, ha csak pár randi után csókol meg először, miután láttam többször is és már beszéltünk annyiszor, hogy ne érezzem idegennek.
nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Úgy vagyok kb, mint az 5ös.
nov. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Minek kéne idegenekkel smarolni?
nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18%

Nem, mert ezt én irányítom.Én szt várom el egy férfitől, hogy lássa azt, hogy én mikor, milyen szintű fizikai kapcsolatot engedélyezek és ő arra reagáljon.

Őszintén, ha teszem azt a 2 randi 2x 30perc-1 óra találkozót jelent, én nem feltétlen akarom, hogy csókoljon meg a 2. randin.

nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#8 Ja, és még valami.Én a magánéletemet soha, senkinek nem beszélek ki, tanácsot sem kérek soha senkitől, mert én tudom, hogy nekem mi felel meg.Másnak ebbe nem engedek beleszólást, nem is érdekel senki más véleménye.
nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazából már az elsőn. Senkinek nem beszélnék róla.
nov. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!