Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy orvosi végzettséggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy orvosi végzettséggel rendelkező nő lehetséges, hogy egy nem diplomás férfit választ párjának?

Figyelt kérdés
Ismer vagy hallott valaki ilyenről esetleg?
2023. nov. 20. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10 ja, felreolvastam a kerdest!


Nem nagyon, elég ritka. En nem hallottam meg ilyenrol

2023. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én kettő ilyet ismerek, az egyiknek lakatos a másiknak szakács a férje. Egyébként nekem férjem orvos és azt tapasztaljuk, hogy egyre kevesebb az orvos-orvos/eü szakember páros, inkább teljesen más területen dolgozókkal jönnek össze már (de ez lehet csak a mi városunkban jellemző).
2023. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Akit ismerek, a nő orvos a férje meg kb naplópó, okos amúgy, de túl sokat agyal.
2023. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A keresztanyám orvosnő és a férje nem. De már az 50-es éveikben ismerkedtek és házasodtak meg. Nincs közös gyerekük, mindkettőnek az előző házasságból van. Akitől gyereke van keresztanyámnak, az mentős volt, de az még sosem volt a férje, csak élettársa.
2023. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Soha nem hallottam ilyenről. Persze biztos vannak ilyen párok, de nagyon ritka lehet.
2023. nov. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
50%

Az orvosi nem jó példa az amúgy is belterjes, sokszor másik orvossal házasodnak , vannak kapcsolatban.


És messze nem csak rangból hanem oylan életvitel amit nem mindenki tud kezelni. A másik orvos viszont tudja. Ennyi.


Ha úgy kérdeznéd, hogy diplomás nem diplomással akkor úgy már más a helyzet. Olyan van bőven.


Orvosinál nem csak azért nem mert hú, de kiemelkedő diploma.

Ha arra vagy kíváncsi, hogy nagyon komoly végzettségű nő, nem diplomás férfival akkor úgy kellene kérdezni, de pont ne az orvosit.

Hidd el, speciális eset kissé.

2023. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!