Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvárnátok vagy én vàrok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárnátok vagy én vàrok el túl sokat?

Figyelt kérdés

4 randi és több hónap chatelés után ghostoltak. Nem írtam neki,hogy miért tette ezt, de nagyon fáj és megalázónak érzem. Sokat örlődtem rajta, hogy valóban tartozik-e annyival, hogy megírhatta volna,hogy nem akar találkozni, vagy ez a normális és, ha nem ír vissza, fogjam fel, hogy az nemet jelent…

Mit gondoltok? Szerintetek érdemes lenne megírnom neki, hogy mennyire megbántott ezzel? Olyan levegőben lógosnak érzem nulla lezárással.


2023. nov. 20. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ennel már csak a rosszabb mikor lezárod magadban nagy kínnal, elengeded, aztán ujra betalál megkeres.

És ezzel szórakozik neked meg az érzéseid hullámvasut

2023. nov. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Amit az 1-es ír az egyébként nagyon gyakori, ilyenkor egyébként az van, hogy (ha pasiról van szó) 2-3 nővel is "ismerkedik" és ha az egyiket dugja, mert összejött, akkor az megy hetekig vagy hónapokig, aztán mikor a csaj dobja, akkor megy vissza (jelen esetben hozzád), itt is erről lehet szó.


(ha nőről van szó) akkor is ez a helyzet, egyszerre "ismerkedik" 2-3 pasival, aztán ha jól megdugta őt 1-2, de azok meg lepattintják, akkor visszafut hozzád. Tipikus. Aztán kezdődik elölről az egész.


Az ilyenért ne fájjon a szíved, ennyit ért a pali (vagy a nő, ha férfi vagy kérdező).

2023. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme írni neki.
2023. nov. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Megírhatod, de k.rvára semmi sem fog változni. Ez a történet már offos számodra, zárd le, lépj tovább.

Az más kérdés, hogy szimpla gyávaság amiért szó nélkül ghostingolt és legalább két-három bővített mondatot nem tudott erre vonatkozóan kinyögni (konfliktuskerülő magatartás), de a világ sajna már csak ilyen. Vannak ilyen emberek.

2023. nov. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Magam miatt irnék, hogy lezárhassam, sose kezdenék ilyennel újra
2023. nov. 20. 23:26
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 ha ghostingolt akkor válaszolni sem fog, nincs értelme várni. Ezt a storyt már lezárhatod nyugodtan.
2023. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 első ilyen ghosting nehéz. Nem benned van a hiba. Mármint olyan vonatkozásban, hogy NEKI nem tetszettél eléggé. Van ilyen. Sajnálom viszont, tudom milyen rossz érzés.
2023. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
26%

Most a ghostingol az azt jelenti dobott? Miért nem lehet ezt leírni magyarul???


Vagy akkor miért nem értekezünk angolul?

2023. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
8-as, azt jelenti, hogy szó nélkül eltűnik, mint fing a szélben
2023. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Több hónap csetelés eleve redflag. Ha akarok valamit azt 1 honapon belul jelzem. Ha nem jelzett akkor nem akart.
2023. nov. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!