Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy nem engedte el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy nem engedte el a múltját?

Figyelt kérdés
1.5 hónapja randizom, ismerkedem egy férfivel. Ő 3 éve elvált, és nagyon megviselte a válás. Azóta én vagyok az első nő az életében. Engem már nagyon hamar bemutatott a családjának, a barátainak, a munkatársának, lényegében mindenkinek akit ismer. Ezeknek az embereknek beszél is rólam, de egyrészt amiatt hogy megmutathassa boldog, másrészt pedig megerősítés miatt, hogy ki mit mond rám. Büszkélkedik velem, mutogat. Mindenkinek bemutatott, beszélt rólam, kivéve a volt nejét, és a felnőtt lányukat. Rólam az egyik kollégájának azt mondta, olyan vagyok mint a volt neje: kb azonos a magasság, a hajszín, és a vezetéknevünk is. Engem ez bánt, mert úgy érzem, bennem ezek miatt a hasonlóságok miatt a volt nejét "keresi", és ugye neki nem mutatott be engem. Azt sem értem, miért van szüksége másoktól megerősítésre velem kapcsolatban? Nem lehet, hogy nem engedte el a múltját?
2023. nov. 21. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem egy lezart mult, tenyleg van egy bufelejto resze is, meg egy kifele calo megfeleles is, hogy ujra a "regi".
2023. nov. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja meg annyi, hogy pont forditva kene mukodni. Tehat nem bemutogatni teged funek fanak, hanem eloszor kettesben megismerni egymast, es qmikor kimondjatok, hogy ti egy par vagytok, na akkor johetnek a tarsas programok is. Gozom sincs emberek hol elnek, hogy ennyire jaratlanok az ismerkedesben. Ez nem etikett, meg persze lehet mashogy is csinalni, de valaki mondja mar el nekem, hogy mi ertelme van forditva csinalni?
2023. nov. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Engem megbántott azzal, hogy a volt nejéhez hasonlított. Itt éreztem hogy valami nem stimmelhet.
2023. nov. 21. 09:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos még nem zárta le.


Engem is két hét után bemutatott az exem, ismertem mindenkit, család, barátok, vitt mindenhova. Egy embernek azonban direkt nem szólt rólam, az exének. Ugyanis tartották a kapcsolatot napi szinten. Amikor a tágabb baráti körében voltunk akkor megértettem, hogy lehet az, hogy mindenhova visz, de nem szeret (éreztem de szakításnál ki is mondta, hogy sosem szeretett), az exét meg igen (ezt tagadta de egyértelmű). Akik ritkán látják, kérdezgették, hogy az exével már nincs együtt, ki ez az új nő, mi történt? Tehát igen, mutogatott, hogy lássa, hogy ő már tovább lépett. Egyik haverja mondta, hogy én sokkal jobbfej vagyok, mint az ex, erre az exem kiakadt, hogy miii hát nem is ismerted igazán... Aztán kiderült hogy csal vele :D Na mindegy valszeg téged nem csal de még mindig szereti az exét és azért nem mutat be téged, hogy legyen még esélye nála, másoknak meg azért mutat be, hogy fenntartsa a látszatot, hogy már túl van rajta és boldog mással.

2023. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm amiket írtál. Megkérdeztem tőle, hogy biutosan túl van-e a múlton, vagy én csupán pótlék vagyok? (Mondjuk ha vki nem jut túl egy x éve történt váláson, az eleve problémás szerintem)
2023. nov. 21. 10:38
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es meddig voltatok együtt?
2023. nov. 21. 10:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Es mit valaszolt?
2023. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kitért a válasz alól, elkezdett másról beszélni.
2023. nov. 21. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!