Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hol és hogyan ismerte meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol és hogyan ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok Tinderen senkit se, mindenki nem normális és nem válaszol. És tisztában vagyok vele, hogy nem minden férfi csak szexre hajt, de valakinek írtam, hogy mi a hobbid, és azt válaszolta, hogy szex.


Bumble-n naponta 4-5 fiúnak írok, egy se ír vissza. Se arra, hogy szia, se arra ha írok 1-2 mondstot a profil alapján. Nem számít, semmit sem számít


Van egy pasi, akit végül két hét chat után én hívtam el randizni, most beteg vagyok és másodszor pakoljuk ezert odébb. De amikor felajánlom, hogy online randizzunk, akkor arra nem is válaszol!!!! Nem tudom komolyan venni, mert szerintem ha valakit meg akarok ismerni és nem csak dugni akkor akár képes vagyok telefonon felhívni és közben online játszani vele. Na mindegy. De komolyan, másokkal is hetekig chatelunk és úgy kell könyörögni, hogy megigyunk egy nyomorult kávét.


Ha nem az interneten, akkor hol lehet ismerkedni?


nov. 21. 22:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Páromat munkahelyemen

ismertem meg. Egyik éjjel bejött a haverjaival, utána meg egyedül. Egy ideje csak élőben ismerkedek.

nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyen.
nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%

Volt baratnőmet munkahelyen ismertem meg. Most társkeresőn vagyok fent de egyenlőre semmi értelme.

Budapesten ismerkdnél?

nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Az online ismerkedés a lehető legrosszabb amit tehetsz.

Van valami hobbid, vagy bármi amit szeretsz csinálni?


Én a páromat koncerten ismertem meg. Nekem az a közegem, ráadásul mindketten zenélünk. Így volt már alapból egy kiindulási témánk. :)

nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

Azt mondja szex a hobbija xDD Behalok :D

Milyen játékkal játszol egy online randin? Egy haverom kérdi...

nov. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Mostani Páromat egy szakkörön.

A többieket vagy a hobbimból adódóan (egyébként őt is), de volt akit túracsoportban, szervezett utazáson, vagy munkahelyen.

nov. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Kitana. ***** válasza:
100%
Munkahelyről volt a legkomolyabb kapcsolatom, meg a randijaim többsége is, vagy baráti társaságba valaki hozott egy új arcot, ilyesmik. Interneten csak itt ismerkedtem, de az más világ volt még, most már nem javaslom.
nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

#7

Én még mindig javaslom ezt is. Nincs baj vele.

nov. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
15%
Még egy szavazat a Gyakori kérdésekre. Kell hozzá sok idő és persze szerencse is, de néha lehet azért kincsekre bukkanni!
nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9 Annyira aranyos vagy, kincsnek még sose hívtak :))
nov. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!