Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hol és hogyan ismerte meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol és hogyan ismerte meg a párját?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok Tinderen senkit se, mindenki nem normális és nem válaszol. És tisztában vagyok vele, hogy nem minden férfi csak szexre hajt, de valakinek írtam, hogy mi a hobbid, és azt válaszolta, hogy szex.


Bumble-n naponta 4-5 fiúnak írok, egy se ír vissza. Se arra, hogy szia, se arra ha írok 1-2 mondstot a profil alapján. Nem számít, semmit sem számít


Van egy pasi, akit végül két hét chat után én hívtam el randizni, most beteg vagyok és másodszor pakoljuk ezert odébb. De amikor felajánlom, hogy online randizzunk, akkor arra nem is válaszol!!!! Nem tudom komolyan venni, mert szerintem ha valakit meg akarok ismerni és nem csak dugni akkor akár képes vagyok telefonon felhívni és közben online játszani vele. Na mindegy. De komolyan, másokkal is hetekig chatelunk és úgy kell könyörögni, hogy megigyunk egy nyomorult kávét.


Ha nem az interneten, akkor hol lehet ismerkedni?


2023. nov. 21. 22:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Na igen, it-sként lenne bőven pasi a cégnél, de mint 10+ évvel idősebb és házas...


Vannak hobbijaim, például társasjátékok.


#5 Fall guys, vagy ha a csavonak is Playstationje van, akkor a határ a csillagos ég

2023. nov. 21. 22:54
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Táncolok. Sok a nő 😄
2023. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan szórakozóhelyek (kávézó, teázó, vagy nálunk itt a sarkon egy hangulatos borozó), ahol szoktak pl hetente társasjáték-estét szervezni, vagy kvizesteket. Szerintem ha kicsit kutakodsz, facebookon is megtalalid, hol szerveznek ilyet.


Egyébként meg ha nyitott vagy és szóba állsz sokmindenkivel (nem kifejezetten kapcsolat céljából) , akkor sok a lehetőség... Akár tomegkozlekedesen, vásárlás közben, sorbanallásnál, színházban 2 felvonás közt, munkahelyen, hobbi közben (Pl tarsastancon, fitneszklubban, nyelvszakkoron).... Szinte bárhol.


Én a férjemet egy gyógyfürdőben ismertem meg, egy tancesten felkért táncolni.


Netes ismerkedeshez türelem kell, több éves tapasztalatom, hogy ha 100 embert megszólítasz, abból kB 5 lesz olyan, hogy naaa, ezzel érdemes és érdekes dumcsizni, megvan az egy hullámhosszon vagyunk érzése, ezek közül lehet végül csak 1-el találkozol és akkor sem biztos, hogy osszejöttök....meg hogy tartós lesz...

Aztán vanolyan mazlista is, aki a regisztrációja első napján random rakattint valakire, és ő lesz élete párja....

Tesóm 17 évesen úgy ismerte meg a férjét, hogy mikor csetelés közben kiment pisilni, én odaültem a géphez arra a 2 percre és rákattintottam egy új nickre, beszéltünk picit aztán tesóm visszaült a géphez és folytatták tovább... Lassan 20eve együtt vannak.... Minden csak szerencse és nyitottság kérdése.

2023. nov. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 polarbeer ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Nekem nyugodtan írhatsz, megígérem, hogy értelmesen, sőt, izgalmasan fogok válaszolni (doktorandusz biológusként állatok színlátását kutatom... tudok érdekes dolgokat mesélni), és ha szimpi vagy, még teára is meghívlak.


És még csak a d*gástól meg nem kell tartanod az esetemben, legalábbis még másfél hétig tuti nem, ugyanis tartom az NNN-t :)


Előző barátnőmet amúgy madarásztáborban ismertem meg, de annak már közel 1 éve vége.


31/F

2023. nov. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Feleségemet nyelviskolában ismertem meg, hat évvel ezelőtt.
2023. nov. 22. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#13 szerintem odaadom a telómat neked, hátha véletlenül ráírsz valakire... :D


Egyébként iszonyatosan nyitott ember vagyok, de amikor nyilvános helyen egyedül vagyok, általában zenét hallgatok. Lehetséges, hogy valaki ezért nem szólít le? Mindenesetre szerintem felkukatok Facebookon pár eseményt, ami érdekel, hátha. Legrosszabb esetben jól érzem magam.

2023. nov. 22. 06:50
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Hobbi = szex :D Sírok :D


Facebook társkeresőn ismerkedtünk meg 2 éve :)

2023. nov. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Badoon, nyolc éve vagyunk együtt


De az exeimet:

- szórakozóhelyen (12 évig tartott)

- Honfoglalón (1 év)

- Randivonal (1 év)

- IWIW (1 év)

- Kedvenc együttesem rajongói klubjában (5 év)

2023. nov. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Oh igen, telefonnal a fülében leszolitani elég nehéz valakit.... Meg te is a zenére figyelsz, nem a környezetedre, szóval igen, ezzel szerintem megnehezited a saját dolgod.
2023. nov. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!