Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavaró számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró számotokra ismerkedés közben, ha kiderül, hogy teljesen különböző higiénia körülmények között éltek/vezetitek a háztartásotok?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok, egy ideje ismerkedem valakivel, akivel szuper a kommunikáció, jól érezzük magunkat együtt, lépésről lépésre haladunk az ismerkedésben.

Történt viszont, hogy a legutóbbi alkalommal áthívott magához (először) és mikor megláttam a lakását sajnos nagyon rossz érzés fogott el. Egyáltalán nem szeretném őt megbántani, de (számomra) borzasztó nagy kosz van és rendetlenség. Nem úgy kell elképzelni, hogy 2 pohár nem volt elmosogatva, hanem szó szerint nagyon koszos és rendetlen a lakása :(

Mennyire lenne ez zavaró számotokra ismerkedés közben? Volt-e hasonló tapasztalatotok, mennyiben vetett ez vissza a lelkesedésből? Mennyire fontos ez hosszútávon? Illetve nyilvánvalóan fontos, inkább az érdekelne, hogy mit gondoltok, az ilyen különbözőségek mennyire beszélhetők meg, mivel én attól félek, hogy aki ilyen körülmények között él, az egy hozott minta, számára valószínűleg teljesen normális..


nov. 26. 08:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Volt ilyen. Nagyon jóképű, sportos, magára igényes srác volt, de egy putriban nőtt fel és maga is putris maradt. Mentalitásra is. Az otthona olyan gusztustalan volt, hogy nem mertem a cipőmet se levenni, koszos, poros, büdös volt az egész ház. Az a baj, hogy az ilyen kapcsolatokban, ha egyáltalán megmaradnak, nem a “jobbik” fél javára szoktak változni, hanem az igénytelenebb húzza le a szintjére az igényesebbet is. Mert lustasághoz van szokva és nem fog változni, csak a te nyakadba szakad majd kétszer annyi meló. Én biztosan nem járnék ilyennel.
nov. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Van aki tud változni a többség nem fog persze.
nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Add még hozzá, hogy az emberek az ismerkedés legelején igyekeznek a jobbik oldalukat mutatni. Lehet, már némi rendrakas megtörtént.

Egész életedben gurizhetsz utána, és nem, nem fog megváltozni.

Én biztos offolnám.

nov. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
En felnék hogy elkapok tole vni gombát vagy stafilococcust meg ilyenek.
nov. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Én egy ilyenbe bele sem kezdenék. A féfiak alapból az elején jobbnak próbálnak tűnni, mint amilyenek. Amit most látsz abból az emberből az a legjobb oldala. ÉS még így is áthívott a mocsárjaba? Hát ha Fiona vagy... Ha esélyt adnál neki, akkor légy végig észnél. Mert lehet felesleges megpróbálni vele, mert nem vátozik. És akkor ne vegyen el tőled sok időt.
nov. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

3-asnál a pont


Volt olyan helyzet az életemben, amikor a napi 15 óra munka miatt az én lakásom is úgy nézett ki, mint egy természeti katasztrófa színhelye.


No de ez egy kivételes eset volt. Ismerkedés elején azért az emberek igyekeznek a jó oldalukat mutatni - ez elvárható. Hosszú távú kapcsolatban be-becsúsznak az effélék, a kuszos lakástól a mosatlan hajig, de aki már a legelején igénytelenséget mutat, azzal nincs mit kezdeni.

nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
szerintem nálam járhattál :(
nov. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19%
Sose értettem ezt a legelején dolgot. Ha 2 ember szereti egymást akkor jó hatással vannak egymásra, plusz ilyen apróságok hogy fele rezsi, fele albi díj vagy fele lakásköltség, majdnem fele takarítás, jó hangulat, energikussá válunk, nem otthon depizünk az undormányos jelöltek miatt a sok hülye cset és baromságok amiket megoszt magáról tök felelslegese. Hanem egy normális ember van akiben megbízunk végre. Ha nő, ha férfi. Ilyen alapon, épp hogy amíg nem tudod megtaláltad e a párod, rosszabb állapotban vagy, a pszichopaták elkerülésére nem is árulsz el mindent, néha önvédelemből kamuzol, a sok hülye randi miatti időhiányban a lakásodra is kevesebb idő jut, kilátástalan sok minden. Ha megvan a párod és az akiben bízol, akit kerestél, akkor nincs több kamu, elhallgatás, összefogás van, jobb kedv takarítás móka kacagás lakásfelújítás közös főzés. Én legalábbis ezt tapasztaltam. Az elején nem jobb semmi, max az hogy kiöltözöl valamennyire.
nov. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
98%
#8 baromság, egy alapból igényes ember egyedül is az. Én hónapok óta szingli vagyok, mégis minden hétvégén kitakarítom a lakást, nem pedig arra várok, hogy majd ha lesz párom, ő megcsinálja. Át se hívnék úgy senkit, hogy előtte nem takarítottam ki, mert a lakásom állapota egy kép rólam!
nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Más a lustaság és más az is ha valaki jól érzi magát benne.
nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!