Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedjek laza kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek laza kapcsolat céljából? Van esélyem fiatalabb férfival ismerkedni?

Figyelt kérdés

Milyen oldalakra regisztráltok, vagy hova jártok el?

Én Komárom Esztergom megyében élek.



2023. nov. 19. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik társkeresőn találsz ilyet, akár még aznap ha nő vagy.
2023. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt leírhattad volna, hogy mihez képest fiatalabb.
2023. nov. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

41 vagyok, 30 körülit akarok találni. Milyen oldalakra regisztráljak?

Válogatós is vagyok, ronda ember nem kell.

Még laza kapcsolatra sem, még alkalmira sem.

2023. nov. 20. 00:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Milfhunter, neked ezzel a stílussal nálam nem rúgsz labdába. Előzőleg is paraszt leveleket írtál…. most is. Mi az hogy most éppen nincs jobb dolgod… Nekem meg van nálad jobb dolgom.
2023. nov. 20. 00:09
 5/11 anonim ***** válasza:
19%

#3



Akit keresel, az megkapja a huszoneves csajt is, nem a 41 evesre van szorulva.



39F incel

2023. nov. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Aha.

A 60 éves pasi is megkapja a 60 éves mamát , mégis 40 éveset akar.

2023. nov. 20. 00:33
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Én is Komárom-Esztergom megyei vagyok, de ezen az oldalon még nem találkoztam normális nővel. Te is elég nagyképű vagy.
2023. nov. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szexpartner kereső oldalon ismerkedtem 25-35 éves korom között nőkkel és jöttem össze 40-50 évesekkel is. Maga az oldal jó ilyenre, de nincs olyan, amin garantáltan elsőre megfelelő partnert találsz, hiszen a felhasználóktól függ, abból meg van mindenféle. Nagyjából 20 üzenetenként 5-6 válaszolt, 2-3-mal leveleztünk hosszabban és 1-2-vel találkoztam élőben.
2023. nov. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne?

Eropolis, goldengate, adultpixie, ezeket ingyen is lehet használni, de még xhamsteren is van társkereső rész, ott is találhatsz valakit. :D

2023. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kérdező, nem tilos, nem az hogy nincs hozzá jogod.


De azért arra gondolj, hogy ha egy fiatal férfi szexkapcsolatot vagy alkalmit keres akkor csinos, szép és hasonló korú vagy nála fiatalabb nővel akarja.


Max az elég rosszul kinéző férfiak mennek bele idősebb nővel. De te írtad, hogy válogatsz rendesen. Hát...


Valahol biztos érted, tudod te is ezeket.

2023. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!