Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért sírt, ha nem akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírt, ha nem akart tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Adott egy lány, akivel pár hónapja ismerkedtünk, azonban nemrég végett vetett a dolognak. Márpedig azzal, hogy ennyi idő után éreznie kéne valamit, amit eddig nem érzett, valamint nem tudja, hogy érezni fog-e, de fél, hogyha később rájön, akkor már késő lesz, így aztán azt mondta, hogy engedjük el egymást, mert nem szeretné hogy később rosszabb legyen, és nem szeretné hogy úgy tűnjön mintha hülyítene. Megértettem teljesen, és mondtam neki, hogy akkor többet nem beszélünk, nem írok, nem látjuk egymást, hiába is volt nehéz ezt kimondanom. És amint kimondtam ezt, elsírta magát. Én gondolok bele valamit, vagy pedig a helyzet miatt sírt, és nem miattam?

nov. 25. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Megkönnyebbült.
nov. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg kedvel és sajnálja, hogy így van. Gondolom szeretné ha érezné azt a valamit. Másrészt én pl.: olyan vagyok, hogy az érzelmektől könnyen elsírom magam, illetve akkor is ha valamilyen nyomás ér. Lehet ő is ilyen.
nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Lehet erős benne az empátia és kedvel is, de ennyi. Szakított már velem csaj úgy h egymas vállán sírtunk közben. Mégis vége lett.
nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!